MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Spor, Toplum » Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, Kurum Personeli İle Buluştu
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, Kurum Personeli İle Buluştu


Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İbrahim İlhami Koç, Kurum personeli ile bir araya gelerek görüş alış-verişinde bulundu.

 

Kısa bir süre önce Mersin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevinden İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan İbrahim İlhami Koç, kurum çalışanlarıyla bir araya gelerek görüş alış-verişinde bulundu. Burhan Felek Spor Kompleksi Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda kurum çalışanları ile teker teker tanışan İl Müdürümüz İbrahim İlhami Koç, şimdiye kadar gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

İstanbul gibi bir metropolde görev yapıyor olmanın önemine değinen Koç, büyüyen ve gelişen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ailesi içinden yer alıyor olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek personelden başarı sözü aldı.

 

İstanbul’a yakışan, verimliliği ve devamlılığı artıran her türlü projeye kapılarının açık olduğunun altını çizen İl Müdürümüz İbrahim İlhami Koç, birlik ve beraberlik içinde özverili bir şekilde çalışmaya devam etmeleri gerektiğini söyledi.  Personelin sorun ve isteklerini de dinleyen Koç, çeşitli konularda görüş alış-verişinde bulundu.

 

Tanışma ve bilgilendirme şeklinde gerçekleştirilen toplantı sonunda kurum çalışanları tarafından Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz İbrahim İlhami Koç’a hediye takdim edildi.

 

📆 07 Kasım 2013 Perşembe 11:36   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR