MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Manşet, Politika, Toplum » Başkanın konuşması dört dile çevrildi
Başkanın konuşması dört dile çevrildi


Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepe’ye verdiği hizmetleri ve kazandırdığı projeleri uluslar arası platformda, dünyanın dört bir yanından Türkiye’ye gelen temsilcilerle paylaştı. Başkan Zengin’in konuşması dört dile çevrildi.

Bu yıl elli dokuzuncusunun düzenlendiği ve Türk Lionsları’nın ev sahipliğini yaptığı Lions Kulüpleri Uluslararası Avrupa Forumu’na Melvin Jones hizmet ödülü alması sebebiyle konuşmacı olarak davet edilen Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Maltepe’ye verdiği hizmetleri anlattı. Özellikle sağlık alanında bakanlıklara model olan Altın Kart ve telemetrik sistem üzerine kurulu Altın Bilezik uygulamalarını paylaşan Başkan Zengin, katılımcılardan büyük alkış aldı.   Birçok dilde ezginin seslendirildiği dinleti ve Anadolu Ateşi Kıvılcım gösterisinin finaliyle son bulan Açılış Gecesi’nde Uluslararası Başkan Barry Palmer da bir konuşma yaptı.

Sağlık alanında Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin’i projelerinden dolayı takdirle karşılayan Uluslararası başkan Barry Palmer, Maltepe’ye gelerek Türk Lionsların da desteğiyle açılan Alzheimer Gündüz Bakımevi’ni ziyaret etti. Palmer’a Bakımevi’ni gezdiren Başkan Zengin, ikinci ve üçüncü binaların da yapılarak Maltepe’nin üç farklı noktasında Alzheimer Gündüz Bakımevi açmış olacaklarının bilgisini verdi. Ziyaret esnasında Bakımevi’nde bulunan bir Alzheimer hastasıyla yakından ilgilenen Maltepe Belediye Başkanı, bir isteği olup olmadığını sordu.

Sağlık alanında altmış beş yaş üstü Altın Kart ve yetmiş beş yaş üstü Altın Bilezik uygulamalarını anlatan Başkan Zengin, Yaşlı Yaşam Merkezi’nin de yakında hizmete gireceğini söyledi.

 

 

 

📆 03 Kasım 2013 Pazar 20:10   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR