MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Büyükşehir, Flaş, Toplum » Serbest bırakılan palalı Barış’a meydan dayağı
Serbest bırakılan palalı Barış’a meydan dayağı


 

Küçükçekmece’de elindeki palayla mağazada dehşet saçan ve olay görüntüler üzerine gözaltına alınan ‘Palalı Barış’, salıverilmesinin ardından meydan dayağı yedi.

Küçükçekmece’de elindeki palayla mağazada dehşet saçan ve olay görüntüler üzerine gözaltına alınan ‘Palalı Barış’, salıverilmesinin ardından aynı mağazaya geri gelince bu kez işyeri sahibi tarafından tekme tokat dövüldü.
Geçtiğimiz günlerde bir giyim mağazasına elinde palayla gelen Barış K. işyerinde dehşet saçmış ve elinde palayla kovaladığı bir genç kendini tuvalete kilitleyerek son anda kurtulmuştu. Olay günü Barış K.(19) ve ismi öğrenilemeyen iki arkadaşı daha önceden arasında husumet bulunan mağaza çalışanı Gökhan Akbaş’ı dışarıya çağırmış Akbaş’ın dışarı çıkmaması üzerine Barış K. ve arkadaşları yanlarında getirdikleri pala ile mağazaya girerek çevreyi dağıtmış ve palayla mağaza sahibinin oğlu Hikmet Doğanay‘ı da yaralayarak kaçmışlardı. Dehşet anları işyerinin güvenlik kameraları tarafından görüntülenirken, Barış K. olay görüntülerin ardından polis tarafından gözaltına alınmıştı.Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Barış K. yapılan savcılık sorgusunun ardından serbest bırakıldı. İddiaya göre, kendisinden şikayetçi olunmasına kızan Barış K. serbest bırakılır bırakılmaz soluğu işyerinde aldı. Bu kez palasız geldiği dikkat çeken Barış K. iddiaya göre işyerindekileri taciz etti. İşyerinde bulunan mağaza sahibi Bahrem Doğanay, saldırganı tanır tanımaz işyerinin kapısına yöneldi. Doğanay, kısa bir süre tartıştığı Barış K.’yı sokak ortasında tekme tokat dövdü. Çevredekilerin araya girerek önlemeye çalıştığı kavga daha fazla büyümeden önlendi. Bahrem Doğanay esnaflar tarafından sakinleştirilirken bu sırada fırsat bulan Barış K. olay yerinden kaçarak izini kaybettirdi.Olayın yaşandığı ilk gün işyerinde olmadığını açıklayan Bahrem Doğanay, “Burada güvenlik kuvvetleri yetersiz kalıyor. Şu anda bu saldırganlar serbest durumda ve sürekli gelip benim oğullarımı tehdit ediyorlar. Şikayetçi olursanız bu mağazayı yıkarız dediler. Ne zaman yakalanacak bu saldırganlar? Benim çocuklarımı gelip sakat bıraktıktan sonra mı? Yoksa burayı yaktıktan sonra mı?” diye sormuştu.Doğanay, geçtiğimiz günlerde yaptığı bu açıklamanın ardından şüphelinin yakalanmasına rağmen yeniden salıverilmesine tepki gösterdi.

 

Etiketler: , , ,
📆 28 Ekim 2013 Pazartesi 14:05   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR