MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Kültür-Sanat, Magazin, Toplum » Med Yapım 20. Yaş Partisi Ünlüler Geçidi…
Med Yapım 20. Yaş Partisi Ünlüler Geçidi…


İstanbul Sallandı…

Med Yapım 20. Yaş Partisi Ünlüler Geçidi…

Türkiye’nin önde gelen yapım şirketlerinden Med Yapım, sektördeki 20. yılını İstanbul gece hayatının yeni eğlence mekanı Chanta’da kutladı. Gülben Ergen’dan Mehmet Aslantuğ’a pek çok ünlü ismin davetli olduğu gecede Fatih Aksoy ve Med Yapım Genel Müdürü Armağan Çağlayan tüm konuklarla özel olarak ilgilendi.

Türkiye televizyon tarihinde yapımcısı olduğu işlerle çok önemli bir yere sahip olan Med Yapım, geçtiğimiz gece verilen partiyle sektördeki 20. Yaşını kutladı. 90’lı yıllarda,” Laf Lafı Açıyor”la Türkiye’yi talk show’la eğlendiren, “Teketek”le ülke gündemini belirleyen, 2000’lerin başında ilk yerli sitcom olan ‘”Dadı”ya imza atan, “Tatlı Hayat”la starları komedide buluşturan, fenomen bilgi yarışması ” Kim 500 Milyar İster”le bilgilerimizi tazeleyen, “Film Gibi”yle ayrılanları kavuşturan ,”Pop Star Türkiye”yle milyonları ekrana bağlan ve son  yıllarda “Adını Feriha Koydum” ,”Doktorlar”, “Umutsuz Ev Kadınları” gibi çok izlenen dramalara imza attan Med Yapım’ın 20. Yaş kutlama partisine katılım büyüktü. Med Yapım’a kamera önünde ve arkasında emek verenler isimler Chanta’da düzenlenen partide sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

 

Sinan-Çetin-Ertuğrul-Özkök-

Abidin, Ahmet San, Arzum Onan, Ayşe Hatun Önal, Ayşegül Mermer, Bedük, Bennu Yıldırımlar, Burak Kut, Burcin Orhon, Ceyda Düvenci, Deniz Akkaya, Deniz Seki, Ertuğrul Özkök, Ece Gürsel, Ekin Türkmen, Faruk Bayhan, Fatih Altaylı, Gamze Özçelik, Gül Gölge – Murat Saygı, Hakan Ural, Haldun Dormen, Hale Caneroğlu, Hande Soral, İpek Tuzcuoğlu, İrfan Şahin, Kenan Işık, Kerem Alışık, Keremcem, Mehmet Akif Alakurt, Mehmet Ali Erbil, Mehmet Aslan,  Mehmet Aslantuğ, Metin Arolat, Neslihan Yargıcı, Nurseli İdiz, Pelin Akat, Pınar Altuğ – Yağmur Atacan; Rahşan Gülşan,  Seda Akman, Sema Çelebi, Seray Sever, Seren Serengil, Sinan Çetin, Songül Özden, Suheyl Uygur, Tuğba Özerk,Yasemin Bozkurt, Yeliz, Yetkin Dikiciler, Yıldız Kaplan ve Yonca Evcimik gibi daha birçok ismin katıldığı gecede Fatih Aksoy ve Med Yapım Genel Müdürü Armağan Çağlayan konuklarla tek tek ilgilendi.

Med Yapım’ın 20. Yıl partisinin tüm organizasyonunu yapan ünlü iletişimci Özgür Aras’ın kendi mekanı Chanta’da son zamanların en çok konuşulan partisine imza attı.

 

 

Galeri
Etiketler: , , ,
📆 25 Ekim 2013 Cuma 12:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR