MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Manşet, Toplum » YTÜ, öğrenciler ile firma müdürlerini bir araya getirecek
YTÜ, öğrenciler ile firma müdürlerini bir araya getirecek


Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü, “Ekmek Arası Kariyer” etkinliği çerçevesinde öğrenciler ile firmaları bir araya getirecek.
Yıldız Teknik Üniversitesi’nin iş ve kariyer kulüplerinden Yıldız İşletme Kulübü, 15. yılında kariyer organizasyonlarına devam ediyor. Üniversite, bu yıl 6.’sı düzenlenecek olan “Ekmek Arası Kariyer” etkinliğiyle tüm gençlerin kariyer gelişimine katkı sağlamasını hedefliyor. 2007 yılından buyana düzenli olarak gerçekleşen ve bu sene ‘sıcak temas’ sloganıyla hayata geçen etkinlikte öğrenciler, şirketlerin insan kaynakları müdürleri ile birebir görüşmesi sağlanacak ve öğrencilere staj aynı zamanda iş imkanı konusunda yardımcı olacak.
Etkinlik, 5-6-7 Kasım 2013 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Yıldız Kampüsü Fen Bilimleri Enstitüsü Kırmızı Salon’da gerçekleşecek. YTÜ Öğrencilerinin yanı sıra, tüm öğrencilerin katılımına açık olan, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin katılacağı etkinliğe başvuru yapmak isteyen tüm gençlerin www.yenibiris.com/ekmekarasikariyer sayfasında CV doldurması gerekiyor. Son başvuru tarihi 25 Ekim 2013 olarak belirlendi.
İSTANBUL (İHA)

Etiketler: ,
📆 22 Ekim 2013 Salı 11:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR