MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Gezi-Alışveriş, Toplum » Bayram Havayolu Şirketlerinin yüzünü güldürdü
Bayram Havayolu Şirketlerinin yüzünü güldürdü


Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkması havayolu şirketlerinin yüzünü güldürdü. Kurban Bayramı tatilini memleketlerinde geçirmek isteyen vatandaşların talebi nedeniyle uçak biletleri günler öncesinden tükendi.
Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkması ile birlikte havayolu şirketleri de artan yolcu talebini karşılayabilmek için ek sefer koydu. Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan bayram süresince Antalya, Bodrum, Dalaman ve KKTC’ye ek sefer düzenleyecek şirketler yolcu talebini karşılamaya çalışacak.
EN ÇOK TALEP PEGASUS HAVAYOLLARINA OLDU
Seferlerini Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştiren Pegasus Hava Yolları ise Kurban Bayramı dönemi olan 11-21 Ekim tarihleri arasında iç ve dış hatlarda toplam 423 ilave sefer koydu. Şirket yurtiçinde sefer yaptığı 28 nokta için 269, KKTC için 79, yurt dışı uçuş noktaları için ise 75 ilave sefer planladı. Atlasjet Hava Yolları’nın 11-19 Ekim tarihleri arasında Kıbrıs, Edremit ve Bodrum’a karşılıklı olarak ek seferlerin düzenleneceği duyurdu. Onur Havayolları ise şu ana kadar kendilerine gelen talepleri değerlendirdiklerini ve gelen talepler doğrultusunda ek seferler koyacağını duyurdu.
Öte yandan havalimanı yetkilileri Kurban Bayramı süresince yolcuların mağdur olmaması ve seferlerin aksamaması için de ek önlemler aldı. İSTANBUL (İHA)

📆 08 Ekim 2013 Salı 16:01   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR