MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Manşet, Toplum » Yıldızlı mezunlar biraraya geldi
Yıldızlı mezunlar biraraya geldi


 

YTÜ Mezunlar Şöleni’nde ‘Yılın Başarılı Yıldızlıları’ ödül töreninde Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman’a Yılın Spor Adamı Başarı Ödülü verildi…

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü ve Yıldız Teknik Üniversitesi Mezunlar Derneği (YTÜ-MED) tarafından her yıl düzenlenen, mezunlar arasındaki birlik ve beraberlik duygusunu geliştirmeyi hedefleyen ‘Mezunlar Şöleni’ bu sene de yoğun ilgi gördü. Birçok dönemin mezunları etkinliğe katılım göstererek Yıldızlı olmanın gururunu bir kere daha yaşadılar.

Şölen, mezunların Şükran Belgesi kayıtlarının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. YTÜ Mezunlar Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Deniz Güney, YTÜ Mezunlar Derneği Başkanı Sadri Eyüboğlu ve YTÜ Rektör Yardımcısı. Prof. Dr. Yusuf Ayvaz’ın açılış konuşmalarının ardından, geleneksel olarak düzenlenen ‘Yılın Başarılı Yıldızlıları’ plaket törenine geçildi. Yılın; Sanat ve Kültür, Bürokrat, Girişimcilik, Spor, Yöneticilik ve İş Adamı olmak üzere 6 mezuna plaketleri takdim edildi.

Ödül alan isimler şu şekilde:

Sanat ve Kültür Başarı Ödülü: Ramazan Öztürk

Yılın Bürokratı Başarı Ödülü: Dr. Faruk Özlü

Yılın İş Adamı Başarı Ödülü: Muzaffer Oflaz

Girişimcilik alanında Başarı Ödülü: Yaşar Büyükçetin

Yöneticilik Başarı Ödülü: Mehmet: Büyükekşi

Yılın Spor Adamı Başarı Ödülü: Fikret Orman

Plaket Töreni’nin ardından gruplar halinde mezunların fotoğrafları çekildi. 1949 yılı mezunlarından Eyüb Sabri Akdeniz, mezuniyetlerinin 64. Yılında, tüm mezunları temsilen kürsüdeki yerini alıp konuşmasını yaptı. Ardından kendisine Yıldız Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve Ankara Şube Başkanı Ahmet Sarıgül tarafından ödülü takdim edildi.

Program, mezunların keyifli sohbetleri ve müzik eşliğinde yemek ikramıyla sona erdi.

Etiketler: ,
📆 07 Ekim 2013 Pazartesi 13:45   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR