MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Dünyadan, Manşet, Moda-Güzellik, Toplum » Dünyanın En Büyük Yüzüğü
Dünyanın En Büyük Yüzüğü


İstanbul’da Açılan Jewelry Show 2013’de Sergilenen Dünyanın En Büyük Yüzüğü, Bütün Medeniyetlerin Armalarını Üzerinde Taşıyor
91 Kilo Ağırlığındaki Yüzük, Saf Gümüşten Yapıldı
Türkiye açısından büyük önem taşıyan kuyum sektörünün nabzını tutan, “İstanbul Jewelry Show Ekim 2013” yerli-yabancı firma ve tasarımcıları 37. kez İstanbul’da buluşturdu. Fuarda yer alan dünyanın en büyük yüzüğü ise ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.
Görkemli bir törenle açılan fuarda ünlü markalar en yeni modellerini ilk kez gözler önüne çıkarttı. Birbirinden değerli taşların göz kamaştırdığı, paha biçilmesi çok zor olan ürünlerin büyüleyici atmosferi başları döndürdü. Noel, Yılbaşı ve Sevgililer Günü için en yeni modellerin ilk kez sergilendiği fuarda dev bir sürpriz yer aldı. Guiness onaylı, dünyanın en büyük yüzüğü Valentine Dimond standında ziyaretçilere sergilendi.
Yaklaşık 91 kilo ağırlığında 100 santimetre çapında saf gümüşten imal edilen ve üzerine Mezopotamya’nın kilometretaşı olarak kabul edilen medeniyetlerine ait armaların işlendiği yüzük, Guinness Rekorlar Kitabı tarafından dünyanın en büyük gümüş yüzüğü olarak kabul ediliyor. İSTANBUL (İHA)

Etiketler: , , ,
📆 03 Ekim 2013 Perşembe 17:53   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR