MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Etkinlikler, Flaş, Politika, Toplum » MHP Ataşehir boş durmuyor.
MHP Ataşehir boş durmuyor.


MHP ataşehir İlçe Teşkilatı hiç boş durmuyor. Yaklaşan seçimler öncesi faaliyetlerini arttıran MHP Ataşehir seçimlere sıkı hazırlanıyor.
27 ve 28 Eylül 2013 günleri yapılan faaliyetler
27 Eylül Cuma günü Cuma namazı eda edildikten sonra Fetih, Örnek ve Esatpaşa  Mahallelerinde mahalle sakinleri ve esnafları ziyaret edilmiş ve mahalledeki spor klüpleri ve kanaat önderleri ziyaret edilmiştir.Sivas İmranlı Dernekleri, Sivas Akıncılar dernekleri,Gülfinaz Tekin Kuran Kursu ziyaret edilmiştir.
28 Eylül Cumartesi günü ise kahvaltıda yerel basın mensupları ile buluştuk. Sonrasında Fem Dersanesi ve Anafen Okulları genel müdürleri, Saadet Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığı, Giresunlular Derneği, Çankırılılar Derneği, Sinoplular Derneği ziyaret edilmiştir.
Milliyetçi Hareket Partisi’nin düzenlemiş olduğu “Milli Değerleri Koru ve Yaşat” açık hava toplantısının yedincisi 5 Ekim 2013 Cumartesi Saat 16:00’da Kazlıçeşmede düzenleyecektir. Katılımın çok fazla olacağı bu açık hava toplantısının teması ‘DEMOKRASİ” olcaktır. İlçe Başkanlığı olarak her mahalleden açık hava toplantı alanına otobüsler kaldırılacaktır.

📆 30 Eylül 2013 Pazartesi 12:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR