MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Ekonomi, Manşet, Toplum » Dejavu…Home Store’da Neler Oluyor?
Dejavu…Home Store’da Neler Oluyor?


 

Home Store markasının hisseleri Kaliforniya’da dizayn ofisi bulunan Westlake Apparel’ın stratejik ortağı, aynı zamanda da Avrupa ve Amerika’nın tanınmış öncü markalarına üretim yapan ERSA Tekstil kurucularından Adnan Top tarafından satın alındı.

Home Store markasının yaratıcısı ve ilk kurucusu Levent Penso markanın CEO‘luk görevini üstlendi.

Levent Penso tarafından kurulan ve uzun yıllar dekorasyon, moda ve yeme içme sektörünün öncülüğünü yapan Home Store; yeni yüzü ve İtalya’da hazırlanan yeni koleksiyonuyla sezonda sevenlerine merhaba demeye hazırlanıyor.

1984 yılında kurulan, zaman içinde hisseleri Veysel Kadayıfçıoğlu, ardından Acarlar Group’ a devredilen Home Store markası geçtiğimiz günlerde Erdal Acar ve Emel Acar’ın sahibi olduğu Acarlar Group’tan Ersa Tekstil kurucularından Adnan Top tarafında satın alındı. Home Store Yönetim Kurulu Başkanlığını Adnan Top üstlenirken, başkan vekilliğini ve birimlerin sorumluluğuna Serdar Top getirildi.

Markanın dekorasyonu, logosu, amblemi, ambalajları Home Store’un yaratıcısı Levent Penso tarafından yeniden tasarlandı.

Tepeden tırnağa yenilenen İtalya’da iş birliği yaptığı fabrikaları ve yine İtalya’da tanınan markaları bünyesine alan Home Store, yenilenen konsepti, tasarımı ve koleksiyonlarıyla yeni sezonu sevenleriyle paylaşmaya hazırlanıyor. Ayrıca Home Store pek yakında Bu Yaka AVM, Mark Antalya, Ankara Armada AVM ve Brandium AVM’de sevenlerine kavuşuyor.

Tekstil sektöründe her alanda büyük bir tecrübeye sahip olan ERSA Tekstil ve Westlake Apparel Avrupa ve Amerika’nın tanınmış öncü markalarına üretim ve tasarım yapmaya devam ediyor.

Etiketler: , ,
📆 28 Eylül 2013 Cumartesi 12:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR