MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Fenerbahçe, Gezi-Alışveriş, Manşet, Teknoloji, Toplum » Avea’dan yıldızlara dokunma şansı.
Avea’dan yıldızlara dokunma şansı.


 “NBA benden sorulur” diyene; Avea’dan yıldızlara dokunma şansı   
Avea; “NBA benden sorulur” diyen ve kendine güvenen basketbolseverleri www.aveaileyildizlaradokun.com’a bekliyor. Sitedeki soruları en hızlı cevaplayan talihli, 5 Ekim’de Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek Fenerbahçe – Oklahoma City Thunders karşılaşmasında, NBA yıldızlarıyla buluşacak
NBA’in Resmi Türkiye Ortağı Avea, NBA Global Games İstanbul 2013 kapsamında yürüttüğü ve www.aveaileyildizlaradokun.com mikro sitesi üzerinden düzenlediği yarışmayla; Türk basketbolseverlere NBA yıldızlarına dokunma şansı sunuyor.
Avea, yarışma kapsamında “NBA benden sorulur” diyen ve kendine güvenen basketbolseverleri; 5 Ekim’de Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek Fenerbahçe – Oklahoma City Thunders karşılaşmasında VIP deneyimini yaşamaya ve NBA yıldızlarıyla tanışmaya davet ediyor.
www.aveaileyildizlaradokun.com adresine girip “twitter ile bağlan” linkini tıklayarak  twitter kimlikleri ile sayfaya bağlanan kullanıcılar; ekrana gelecek 8 soruyu en hızlı ve doğru şekilde cevaplamaya çalışıyor. 30 Eylül 2013 tarihine kadar devam edecek yarışmanın sonunda; birinci olan kişi; NBA Global Games İstanbul 2013’te 2 kişilik VIP deneyimi yaşama fırsatının yanı sıra; NBA yıldızlarıyla tanışma imkanı ve NBA Global Games İstanbul 2013’e ait özel hediyelerden birini kazanma şansı da yakalayacak.
Kazanan ilk 60 kişi birbirinden ilgi çekici hediyelerin sahibi olacak
Yarışma sonunda, birinciyi takip eden ilk 60 kişi birbirinden farklı hediyeler kazanarak NBA coşkusuna ortak olacak. 2. ve 11. arası Oklohama City Forması, 12. ile 21. arası NBA League Pass’a bir aylık üyelik, 22. ile 41. arası NBA Spalding basketbol topu ve 42. ile 61. arası ise; NBA basketbol şapkası ve NBA çorabı kazanacak.

📆 23 Eylül 2013 Pazartesi 10:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR