MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Politika, Toplum » DSP Genel Başkanı Masum Türker Yerel Seçim Startını verdi.
DSP Genel Başkanı Masum Türker Yerel Seçim Startını verdi.


DSP GENEL BAŞKANI MASUM TÜRKER YEREL SEÇİM STARTINI İSKENDERUN’DAN VERDİ.
            DSP GENEL BAŞKANI MASUM TÜRKER İKENDERUN’DA İLK BELEDİYE BAŞKAN ADAYINI AÇIKLADI.
2014 yılında yapılacak olan Yerel Yönetimler Seçimleri çerçevesinde çalışmalarını sürdüren DSP Genel Başkanı Masum TÜRKER bugün İskenderun’daydı.
İskenderun DSP İlçe Örgütünün yeni binasının açılışı ve Nardüzü Belediye Başkanı Mehmet YOLCU’nun Demokratik Sol Partiye katılım töreni için İskenderun’a gelen Masum TÜRKER yaptığı konuşmada, “Bugün buraya, İskenderun’a yerel seçimlerin startını vermek için geldik, partimize katılan Nardüzü Belediye Başkanımıza DSP rozetini taktık, kendisi Partimizin Arsuz Belediye Başkan Adayıdır. Türkiye’de adaylığı kesinleşen ve açıkladığımız ilk Belediye Başkanıdır. Bundan böyle Arsuz’da da halka hizmetin gerçek şeklini göreceksiniz, DSP’li belediyelerde en önemli anlayış halkçı hizmet anlayışıdır. Yolsuzluğun, hırsızlığın, kayırmacılığın olmadığı, sadece ve sadece halka hizmet anlayışının hakim olduğu DSP belediyelerine bir yenisini daha kattık, inşallah seçimlerden başarı ile çıktıktan sonra Arsuz’da bu hizmetleri hak ettiği şekilde alacaktır. Bugün İskenderun sokaklarını gördüm, içim sızladı. Delik-deşik olmuş çamur deryası sokaklar bu vatandaşa reva görülemez. Yakında Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayımızı da İskenderun Belediye Başkan adayımızı da açıklayacağız.

Yerel seçimlerde DSP adaylarını iş başına getirin, sizi hem İskenderun’un hem de Türkiye’nin içine düşürüldüğü çamurdan kurtaralım.” dedi.
Daha sonra İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret eden DSP Genel Başkanı Masum TÜRKER burada yaptığı açıklamada, “Türkiye üzerinde çok önemli bir proje hayata geçiriliyor. Bu projenin baş sorumlusu AKP hükümeti ve Başbakan Tayyip Erdoğan ise de, parlamentodaki en büyük destekçisi yandaş muhalefet olan Yeni CHP’dir” dedi.
Terör Örgütü elebaşının dayattığı demokratikleşme paketi adı altındaki taleplere, iktidar sıkıntı çekmesin diye balıklama atlayan, 2011 Genel Seçimlerinde taahhüt ettikleri gibi Dersim’le yüzleşme adı altında Atatürk’ü tartışmaya açıp Tunceli’nin adının Dersim olarak değiştirilmesi yönünde kanun teklifi veren CHP’yi de eleştiren Masum TÜRKER, “DSP var olduğu müddetçe ne vatanın bölünmez bütünlüğüne, ne de demokratik-laik Türkiye Cumhuriyete yönelik saldırılar başarıya ulaşamayacaktır. DSP Ecevit’in yolunda, Atatürk ilkelerinin ışığında ulusalcı duruşuyla bu ihanetlere göğsünü siper edecektir.” dedi.

Galeri
📆 23 Eylül 2013 Pazartesi 10:13   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR