MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Gezi-Alışveriş, Toplum » COLLEZIONE MALTEPE PARK AVM’DE!
COLLEZIONE MALTEPE PARK AVM’DE!


Moda sektörünün öncü markalarından Collezione, 286 metrekarelik yeni mağazasını Maltepe Park AVM’de açtı.
Türkiye’de erişilebilir moda markası olmayı benimseyen Collezione, yurt içindeki yeni mağazasını Maltepe Park AVM’de açtı. Yılda 6 farklı koleksiyon üreten, 4000 çeşit model tasarlayan Collezione’nin Maltepe Park AVM’deki yeni mağazası, toplam 286 metrekare büyüklüğünde bir alana sahip bulunuyor. Lokasyonu itibariyle rahat ulaşım imkanı bulunan Maltepe Park AVM, Collezione mağazasıyla birlikte, bünyesindeki moda markalarına bir yenisini daha eklemiş oldu. Kadın ve erkek yeni sezon koleksiyonlarının yanı sıra, özel ayakkabı reyonlarının da yer aldığı Maltepe Park AVM’deki Collezione; renkli, canlı, modern mimarisiyle müşterilerine rahatça alışveriş yapma imkanı sunuyor.
Yurt içindeki 73. mağazasını Maltepe Park AVM’de açma kararı alan Collezione, önümüzdeki dönemlerde farklı lokasyonlarda açacağı yeni mağazalarıyla müşterileriyle buluşmaya devam edecek.
Collezione Hakkında
Türk moda sektörünün öncü isimlerinden Collezione, 1987 yılında ilk mağazasını Bakırköy’de açarak moda markası yolculuğuna adım attı. Özellikle moda giyimde Türkiye’nin öncü moda markası olmayı hedefleyen Collezione, 25 yıl önce “hesaplı ürün, hesaplı moda anlayışı” ile çıktığı yolda ‘Fast-Fresh-Fashion’ ürün anlayışı (hızlı ve taze moda ürün) ile devam etmektedir. Kendi tarzını yansıtan, müzik ve sanattan beslenen, stil sahibi, özgür, yenilikçi, trendy, farklı bir yaşam tarzı sunar. Collezione yılda 6 koleksiyon üreten, 4.000 farklı çeşit model tasarlayan yaratıcı ve hızlı bir markadır. Bununla birlikte insan ve çevre sağlığını önemser; ürünlerini laboratuvarında inceleyerek üretir. Ünlü tasarımcılarla çalışır; çeşitliliği ve yeniliği sever. Collezione yeni yapılanma sürecinde yurt içinde ve yurt dışında marka değerini artırıcı girişimlerde bulunarak genç kalmayı ilke edinmiştir. Özellikle ilk beş yıllık planda yurt dışında büyüme hedefi olan Collezione tüm kaynaklarını bu doğrultuda kullanmaktadır. Erişilebilir modanın yaratıcısı Collezione, yurt içinde 200’e yakın satış noktası ve yurt dışında, 20 ülkede farklı satış noktalarında faaliyetlerine büyüyerek devam etmektedir.

📆 16 Eylül 2013 Pazartesi 15:59   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR