MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Erenköy, Etkinlikler, Flaş, Manşet, Toplum » Kardeş Kültürlerin Festivali” devam ediyor.
Kardeş Kültürlerin Festivali” devam ediyor.


Ataşehir’de bu yıl dördüncüsü düzenlenen Kardeş Kültürlerin Festivali Kıraç konseriyle başladı, Model ve Gripin’le devam etti.
Komedyen Yavuz Seçkin’in sunumunu yaptığı Festivalin 6 Eylül tarihindeki ilk gününde Coşkun Öz ve Yaşar Gümüş de sahne aldı. Onlardan sonra sahneye çıkan Kıraç da en sevilen şarkılarını söyleyerek binlerce Ataşehirlinin izlediği konserde, izleyenleri coşturdu. İçerenköy Mahallesi’nde yapılan konseri Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, eşi Gamze Akkuş İlgezdi, Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Der ve İsmail Kabakçı ile Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle Muhtarları da Ataşehirlilerle birlikte izledi. Başkan Battal İlgezdi, festivale katılarak Ataşehirlilerle buluşan Kıraç’a çiçek ve teşekkür plaketi verdi.
8 Eylül Pazar günü Batı Ataşehir’de bulunan Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen Model ve Gripin konserlerinde de Ataşehirliler doyasıya eğlendi. Binlerce Ataşehirlinin izlediği ve şarkılarına eşlik ettiği Model ve Gripin gruplarına Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman tarafından çiçek ve teşekkür plaketi sunuldu.
Farklı sosyal doku ve kültürlerin bir arada ve uyum içinde yaşadığı Ataşehir’de dört yıldan bu yana Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Kardeş Kültürlerin Festivali”, 24 Eylül tarihine kadar farklı sanatçıların sahneye çıkacağı çok zengin bir programla devam edecek.
Festivalde aralarında Volkan Konak, Gülşen, Şevval Sam, Gülben Ergen, Musa Eroğlu, Latif  Doğan, Nuray Hafiftaş, Kardeş Türküler, Kibariye ve Niyazi Koyuncu’nun da bulunduğu, müziğin her dalından usta isimler müzikseverlerle buluşacak.

📆 09 Eylül 2013 Pazartesi 16:47   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR