MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Ataşehir, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Goody’den Ataşehirli Sokak Hayvanlarına Otomatik Suluk..
Goody’den Ataşehirli Sokak Hayvanlarına Otomatik Suluk..


Evcillerin dostu, evsizlerin ise en büyük destekçisi Goody, Ataşehir Belediyesi ile ortak gerçekleştirdiği projesine bu yıl da devam ediyor. Goody sponsorluğunda Ataşehir’deki park ve sokaklardaki su hatlarına yerleştirilen 50 otomatik suluk ile sevimli dostlarımız, bu yaz da susuz kalmıyor…
Sahipsiz hayvanların destekçisi Goody, Ataşehir Belediyesi ile ortaklaşa yürüttüğü suluk projesinde bir yılı geride bıraktı. Sevimli dostlarımızın, yaz sıcaklarında susuz kalmaması için sokak hayvanlarına özel otomatik suluklar hediye eden Goody, Ataşehir’de yaşayan sahipsiz hayvanların bu yazı da konforlu geçirmesi için çalışıyor.
Ataşehir Belediyesi’nin desteğiyle Ataşehir’de ki park ve sokaklardaki su hatlarına yerleştirilen 50 suluk, otomatik dolum özelliğiyle hiç boş kalmıyor. Hayvanların sağlıklı beslenmesine yönelik projeler geliştiren Goody, bu konudaki bilinci yaymaya devam ediyor. Yenilenen içeriği ve özel formülü ile dört dörtlük bir besin olan Goody, sevimli dostlarımızın gerek duyduğu tüm gıda maddelerini tek seferde almasını sağlayan “komple gıda” özelliğiyle kedi ve köpeklerin tüm besin ihtiyaçlarını tek başına karşılıyor. Yaza veda etmeye hazırlandığımız bu günlerde, sıcakların artmasıyla birlikte evcil hayvanların yanlış ve eksik beslenmesinden kaynaklanan sağlık problemlerinin önüne Goody mamalar geçiyor. Sıcaklığın yakıcı etkisini en aza indirmek için evcil hayvanları yalnızca Goody ve su ile beslemeniz yeterli.
Geliştirilen bu proje ile sokaklardaki hayvanlara özellikle yaz sıcaklarında sağlıklı yaşam koşulu oluşturmak için çalıştıklarını anlatan Türkiye’nin ilk ve en büyük yerli kuru mama üreticisi, Goody markasının sahibi Tropikal Pet’in veteriner hekimleri “Ataşehir Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz ‘Dostlarımız Susuz Kalmasın!’ projesi ile sokaklardaki sevimli dostlarımıza bu yaz aylarında bir nebze de olsa destek olmak istedik. Ataşehir’in farklı bölgelerine yerleştirdiğimiz 50 suluk, otomatik dolum özelliği ile hiç boş kalmayacak. Bu projede bizleri de yanlarına aldıkları için Ataşehir Belediyesi çalışanlarına ve Belediye Başkanı Battal İlgezdi’ye teşekkür ederiz” dedi.
Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi ise sıcak ve bunaltıcı yaz günlerinde suyun hayvanlar için vazgeçilmez olduğunu vurgulayarak “Hayvanlar susadıklarını söyleyemiyorlar, su bulabilmek için kilometrelerce yürüdükleri oluyor. Goody ile gerçekleştirdiğimiz ‘Dostlarımız Susuz Kalmasın!’ projesi ile hayvanların sıcakları susuz kalmadan, en sağlıklı şekilde geçirmelerini hedefliyoruz” dedi.

📆 27 Ağustos 2013 Salı 15:05   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR