MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Gezi-Alışveriş, Toplum » OPTİMUM OUTLET İSTANBUL çocuklara mutlu saatler hediye ediyor.
OPTİMUM OUTLET İSTANBUL çocuklara mutlu saatler hediye ediyor.


Optimum Çocuk Kulübü, Eylül ayı boyunca cumartesi günleri gerçekleştireceği etkinliklerle, çocuklara yaratıcılıklarını ön plana çıkarırken eğlenecekleri, mutlu saatler armağan etmeye devam ediyor.
Optimum Outlet İstanbul’da, cumartesi günlerisaat 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikler sevimli minikler için yine heyecan ve eğlence dolu olacak. 7 – 14 – 21 ve 28 Eylül tarihlerinde
ücretsiz düzenlenecek olan Optimum Çocuk Kulübü’nün Eylül ayı etkinliklerine, yine tüm minik ziyaretçiler davetli olacak. Optimum Çocuk Kulübü 14 –15 Eylül tarihlerinde ise, okulların açılması öncesinde tüm çocuklara gönüllerince eğlenebilecekleri muhteşem bir “Okula Dönüş Partisi” de düzenleyecek.
Optimum Çocuk Kulübü, Eylül ayı boyunca sürecek aktivitelerle her hafta sonu yine birbirinden farklı etkinliklere sahne olacak. İlgi duydukları konulara göre değişik
alanlarda gerçekleştirilecek olan atölye çalışmalarında çocuklar, yepyeni keşifler yaşayacak.

Okulların açılmasına yaklaştığımız bu günlerde,Optimum Çocuk Kulübü Eylül ayı etkinliklerinde; Kumbara Yapım/Boyama,Kalem Kutusu Tasarım ve Kitap Ayracı ile Kalem Süsleme Atölyesi çalışmaları da gerçekleştirilecek.
Tişört Boyama, Boyalarla Şekilgeç Atölyesi, Mevsimler, Robot, Vitray Çerçeve Boyama, Sanat Kili ile Anahtarlık Yapımı, Mum Yapım, Yumurta Boyama, Kanat Yapım ve Tualde Yağlı Boyama Atölyeleri’nde her çocuk, kendi ilgi alnına göre farklı çalışmalara katılma fırsatı yakalayacak.
Etkinliklerle çocuklar, el becerilerini ve hayal dünyalarını daha da geliştirerek, yepyeni ufuklara yelken açacaklar.
Optimum Çocuk Kulübü düzenlediği etkinliklerle, çocukların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamaya devam edecek.

📆 26 Ağustos 2013 Pazartesi 17:01   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR