MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Toplum » Bayramda öğretmenlerinizi unutmayın!
Bayramda öğretmenlerinizi unutmayın!


Yayımcı Meslek Birlikleri Federasyonu (YAYFED) Başkanı ve  Zambak Yayın Grubu Genel Müdürü Bayram Murat, bayramda anne babalarımızı, akrabalarımızı ve aile büyüklerimizi ziyaret ederken öğretmenleri unutmayın çağrısında bulundu.
Bayramların akraba, dost ve yakınlarla buluşmanın hasret gidermek için mükemmel bir fırsat sunduğunu bu fırsatı iyi değerlendirmek gerektiğine dikkat çeken YAYFED Başkanı ve Zambak Yayın Grubu Genel Müdürü Bayram Murat, bu bayrama  bir anlam  daha yükleyerek bizi yetiştiren öğretmenlerimizi de unutulmayalım çağrısı yaptı.
Öğretmenim, ‘Seni Bir Ana Sen Bir Baba’ Şarkıyla Büyüdük
İlk okulda öğrenilen ilk şarkılardan birinin sözlerine dikkat çeken Bayram Murat; Öğretmenim sen bir ana, sen bir baba, her şey oldun artık bana şeklinde şarkılarıyla başladığımız öğrenciliği bu bayram anlamlandıralım ve öğretmenlerimizin bayramını kutlayalım. Annemiz babamız dediğimiz öğretmenlerimizi bayramda unutmak olmaz dedi.
Sevgi ,Saygı ve Mutluluğu Paylaşma Zamanı
Bayramların sevgi, saygı ve mutlulukların paylaşıldığı özel günler olduğunun altını çizen YAYFED Başkanı ve Zambak Yayın Grubu Genel Müdürü Bayram Murat şöyle konuştu: “Bizler öğretmenlerimize bu bayramda sevgi ve saygımızı gösterme ve öğrencilerimize hatırlatma amaçlı bir kampanya başlattık. Bu kampanya ile şuan Milli Eğitim Bakanlığında aktif çalışan 832 bin öğretmenimizin yanı sıra bu mesleğe emek vermiş/veren tüm öğretmenlerimizin mutlaka bayramını kutlayalım. Bu bayram 17 milyon öğrencimizi sevgi, saygı ve mutluluğunu öğretmenlerimizle paylaşmalarını diliyoruz. Bu sadece 17 milyon öğrenci değil aslında okul sırasından geçmiş başta biz büyükler olmak üzere hepimizi yakından ilgilendiriyor. Bende bizzat bu bayram öğretmenlerimi bayram programıma alacağım dedi.
Murat; Bayram yaklaşırken akraba bağlarının daha öne çıktığı bugünlerde eğitim dönemi boyunca anne babalardan daha çok zaman geçirilen öğretmenlerimizle bayramlaşmamak olmaz şeklinde açıklamada bulundu.
Veliler öğrencileri teşvik etmeli
Bayram programları aile üyelerinin isteklerini karşılayacak şekilde yapılırsa, bayramlar da o kadar neşe verici; aile üyelerini, akraba ve dostları birbirine yakınlaştırıcı geçer. Bizler öğretmenlerimizi de ailemizin bir bireyi olarak görmeli ve çocuklarımız bu konuda teşvik etmeliyiz.
YAYFED Başkanı ve Zambak Yayın Grubu Genel Müdürü Bayram Murat ; Bizlerde bu vesilelerle eğitim öğretime gönül veren tüm öğretmenlerimiz başta olmak üzere bayramınızı kutluyor şimdiden mutluluk ve huzurla dolu bir bayram geçirmeyi diliyorum şeklinde konuştu.
Kampanya Sizlerde destek olabilirsiniz;
Zambak Yayınları olarak Sorumlu marka bilinci ile başlattığımız bu kampanyayla ilgili  özellikle sosyal medyada yer alan ‘Bu Bayram Öğretmenlerinizi Unutmayın ’ şeklinde özel bir video hazırladık. Bu videoyu paylaşabilir ve kampanyaya destek olabilirsiniz dedi.

📆 05 Ağustos 2013 Pazartesi 12:16   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR