MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Büyükşehir, Etkinlikler, Flaş » Valilik Kupası Ödül Töreni Gerçekleştirildi
Valilik Kupası Ödül Töreni Gerçekleştirildi


İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzün 2013 yılı Faaliyet programında yer alan ve her yıl geleneksel olarak yapılan Valilik Kupası Kros Yarışmaları’nın ödül töreni gerçekleştirildi.

İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen törene İl Müdür Vekilimiz Taner Özgüven, Spor Şube Müdürümüz Adnan Kuzu, Sicil Lisans Şube Müdürü Ali Kemal Demirdağ, çok sayıda sporcu ve antrenör katıldı.

İl Müdürlüğümüzün 2013 yılı Faaliyet programında yer alan 43. Valilik Kupası Kros Yarışmalarının Finali 04 Haziran 2013 tarihinde yapılmıştı. Yarışmada dereceye giren sporcu, kulüp ve okulların kupa ve madalyaları İl Müdür Vekilimiz Taner Özgüven tarafından verildi.

İl Müdür Vekilimiz öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada dereceye giren sporcuları kutlarken, başarılarının devamını diledi. Üsküdar Burhan Felek Spor Kompleksi içerisinde bulunan Ekrem Koçak Atletizm Pisti’nin yenileceğinin müjdesini veren İl Müdür Vekilimiz Taner Özgüven, “10 Temmuzda ihalesi yapılan projeyi 2 sene içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz. Yenileme çalışmaları bittikten sonra modern bir tesise kavuşacağız. Burhan Felek Spor Kompleksi, nice şampiyonlar yetiştirmiş ve yetiştirmeye de devam edecektir. Ekrem Koçak Atletizm Pisti yenileme çalışmaları sonrasında tüm sporcularımızı Burhan Felek Spor Kompleksine bekliyoruz” dedi.

📆 19 Temmuz 2013 Cuma 16:12   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR