MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş » Yıldızlılar yağmur altında birlikte oruç açtı.
Yıldızlılar yağmur altında birlikte oruç açtı.


Yıldız Teknik Üniversitesi ailesi, YTÜ Yıldız Kampüsünde kurulan iftar sofrasında bir araya geldi.

Açık havada yapılan iftar, yağmura rağmen yoğun ilgi gördü.
Akademik eğitim kadar sosyal aktiviteler ve aidiyet duygusuna verdiği önemle bilinen Yıldız Teknik Üniversitesi, hayatın her alanındaki sosyal aktivitelerine devam ediyor.
YTÜ Rektörlüğü, Ramazan ayının manevi ortamına uygun bir etkinlikle, iftar sofrasında Yıldız ailesini bir araya getirdi. YTÜ Yıldız Kampüsünde bulunan Yıldız Bahçe’de düzenlenen iftara, Akademik ve idari personelin yanı sıra, yıldız mezunları da aileleriyle birlikte katıldılar. Açık havada yapılan iftar, yağmura rağmen yoğun ilgi gördü.
YTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, farklı kimlik ve desenlerin, birlikte aynı sofrayı paylaşmalarının anlamına dikkat çektiği selamlama konuşmasında, “İftar sofralarının en önemli özelliği, toplumun her kesiminden insanlara ortak bir manevi amaç için aynı masa etrafında toplanma fırsatı vermesidir. Bu değerli fırsat, insanların birbirine daha yakınlaşmasına, paylaşımda bulunmasına ve bugünlerde en fazla ihtiyacımız olan toplumsal bütünleşmeye katkıda bulunmaktadır. Bu amaçla bir araya gelme arzumuza, katkıda bulunan tüm Yıldız aileme teşekkür ederim” dedi.

📆 18 Temmuz 2013 Perşembe 11:55   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR