MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Sağlık » Ramazan Ayında Bağışlarınız Lösemili Çocuklarımıza Hayat Versin
Ramazan Ayında Bağışlarınız Lösemili Çocuklarımıza Hayat Versin


LÖSEV BİNLERCE AİLEYİ RAMAZAN BEREKETİ İLE DONATIYOR
Binlerce Yardım Kolisini Yola Çıkarıyor
Ramazan ayı boyunca Türkiye genelinde 13.000’i aşkın lösemili ve kanserli çocuk ve ailesine, içeriğinde gıdadan giysiye, kırtasiyeden oyuncağa pek çok ihtiyaç malzemesi bulunan LÖSEV Yardım Kolileri ulaştıracak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da, yardımlaşma duygusunun farklı bir anlam kazandığı Ramazan ayı boyunca tüm ailelerini kucaklayacak ve değerli bağışçıların destekleriyle onları yalnız bırakmayacak.
Türkiye’nin Dört Bir Yanındaki Ailelerle İftar Yemeklerinde Buluşuyor
Zorlu bir tedavi sürecinden geçen lösemili çocuklar ve ailelerine yalnız olmadıklarını hissettirmek, moral kazanmalarını sağlamak amacıyla Türkiye’nin dört bir yanında düzenlenecek Geleneksel LÖSEV İftar Yemekleri ile yüzlerce aile bir araya gelecek. LÖSEV Ramazan Ayı boyunca yüzlerce lösemili çocuk ve ailesiyle iftar yemeklerinde buluşarak hem moral verecek, hem sıkıntılarını yakından dinleyerek kalıcı çözümler yaratacak.
İyilikler Tırı Ramazanda da Yollarda
Yardım kolileri yüklü LÖSEV İyilikler Tırı da ailelere ihtiyaçlarını ulaştırmak üzere Türkiye’nin dört bir yanını il il dolaşarak tüm ailelerine yardımlarını birebir elden ulaştırıyor, bu sayede binlerce lösemili çocuğun yüzünü güldürüyor. Tırda ailelerin ihtiyacı olacak gıdadan giysiye, kırtasiyeden oyuncağa, iğneden ipliğe her ürün bulunuyor ve aileler ihtiyaçlarını buradan temin edebiliyorlar. İlinizde LÖSEV İyilikler Tırını gördüğünüz noktaya siz de bağışlarınızı iletebilir, lösemili bir çocuğa yardım elinizi uzatabilirsiniz.
BU RAMAZAN’DA
SİZ DE LÖSEMİLİ BİR ÇOCUĞA
BİR KOLİ MUTLULUK ARMAĞAN EDEBİLİRSİNİZ!
LÖSEV’e kayıtlı ailelere Ramazan ayı boyunca iletilecek, içeriğinde temel ihtiyaçların yer aldığı kolilerde et ve et ürünlerinin bulunduğu seçeneklerde mevcut;
Acil Yardım Kolisi, Küçük Aile Kolisi, Mutlu Aile Kolisi, Gülen Çocuklar Kolisi
Ramazan Ayı boyunca destek vermek isteyen duyarlı kişi ve kuruluşlar tüm Türkiye’deki banka şubelerinden, PTT şubelerinden, telefon numaralarımızdan, tüm gsm operatörlerinden 3406’ya boş bir SMS ile veya www.losev.org.tr üzerinden bağış seçeneklerini inceleyerek katkıda bulunabilirler.
Siz de Lösemili Bir Çocuğa Bir Koli Mutluluk Armağan Etmek için tıklayınız…

📆 13 Temmuz 2013 Cumartesi 10:41   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR