MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Etkinlikler, Flaş, Toplum » Kadıköy’de Ramazan eğlencesi için özgürlük parkına davetlisiniz
Kadıköy’de Ramazan eğlencesi için özgürlük parkına davetlisiniz


Kadıköy Belediyesi, 70 ve 80’li yılların eğlence kültürünün  vazgeçilmez geleneğini ramazan ayında Kadıköy’de yeniden yaşatacak.
Kadıköy Belediyesi Özgürlük Parkı’nda 12-19 ve 26 Temmuz Cuma akşamları Aile Gazinosu konserleri yapılacak. Türk Sanat Müziğinin unutulmaz ismi Neşe Karaböcek’in assolistliğinde, tam 7 sevilen ve özlenen sanatçı Aile Gazinosu konseptiyle  sahneye çıkacak. Kadıköy Belediyesi’nin ev sahipliğinde 3 ayrı konser için bir araya gelecek olan  Seyyal Taner, Semiha Yankı, Nur Yoldaş, Ersan Erdura, Bilgin Bengü  ve Selçuk Ural’ın sahne alacağı Aile Gazinosu sanatçılarına Panorama Orkestrası eşlik edecek.
Tıpkı eskinin gazinoları gibi, “Aile Gazinosu”na gelenler hem eski gazino kültürünü yeniden yaşama keyfini bulacak, hem de yıllardır hafızalardan silinmeyen değerli sanatçılarla bir kez daha  özlem giderme fırsatını yakalayacaklar.
Büyük orkestrası,  birbirinden şık, gösterişli solistleri, gazino programlarının olmazsa olmazı assolisti ve göz kamaştıran muhteşem solistleriyle Aile Gazinosu konserlerinin sunumunu ise  Hakan Eren yapacak.
Kadıköy Belediyesi Özgürlük Parkı Açık Hava Tiyatrosu’nda 12-19-26 TEMMUZ 2013 tarihlerinde saat 21.30 başlayacak Aile Gazinosu’na giriş ücretsizdir.

📆 10 Temmuz 2013 Çarşamba 11:53   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR