MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Büyükşehir, Etkinlikler, Flaş, Genel, Sağlık, Sahrayıcedit, Toplum » Sahrayıcedit Mahallesi’nin örnek çalışmaları devam ediyor…
Sahrayıcedit Mahallesi’nin örnek çalışmaları devam ediyor…


Sahrayıcedit Mahallesi Muhtarı Seval Özkan, “Engelleri Aşalım, Hayatı Paylaşalım” diyerek başlatmış olduğu proje kapsamında muhtarlıkta toplanan mavi kapakların, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği’ne teslim edildiğini bildirdi.
Muhtar Özkan, Sahrayıceditlilerin sosyal projeler ve çevre konularında oldukça duyarlı olduklarını ve bu nedenle mahalledeki “Mavi Kapak Toplama” projesi ile pek çok vatandaşın engelsiz hayata katılımı konusunda destek sağladıklarını belirtti.
SAHRAYICEDİT MAHALLESİ’NDEN ENGELSİZ YAŞAMA KATKI…
2011 yılından beri hızla devam eden “Engelleri Aşalım, Hayatı Paylaşalım” projesi etkinliklerinden olan “Mavi Kapak Toplama” projesi ile ihtiyacı olan pek çok kişiye akülü ve aküsüz elektrikli sandalye sağladıklarını belirten Muhtar Özkan, engelsiz yaşama katkı sağlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
“ENGELLİ VATANDAŞLARIN HAYATA KATILIMI ÇOK ÖNEMLİ”…
Kampanyaya katkı sağlayan tüm mahalle sakinlerine, esnafa, MVP Spor Kulübü sporcu çocuklarına, Kadıköy Belediyesi’ne, Kadıköy Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Özdemir’e, Sahrayıcedit Mahalle Meclis Üyesi Mustafa Bilgen’e destekleri için teşekkür eden Seval Özkan,  engelli vatandaşların hayata katılımının çok önemli olduğunu vurguladı.
GÖRME ENGELLİ VATANDAŞLAR İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR…
Muhtar Özkan, görme engelli vatandaşların özel bilgisayar edindirilmesi konusunda da çalışma yaptıklarını ve bu durumdaki ihtiyaç sahiplerinin de Sahrayıcedit Muhtarlığı’na başvurabileceklerini belirtti.
TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ…
Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği yetkilileri ise, kampanyaya verdikleri destek için Sahrayıcedit Mahallesi Muhtarı Seval Özkan ve mahalle sakinlerine birer teşekkür belgesi verildi.

📆 05 Temmuz 2013 Cuma 11:33   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR