MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Magnum kalem serisi ile Sevgililer Günü’ne imzanızı atın…
Magnum kalem serisi ile Sevgililer Günü’ne imzanızı atın…


  Romantizmin ve aşkın tarihi 14 Şubat… Bu tarih, tüm sevgililere, ilişkilerine verdikleri değeri gösterme fırsatı sunuyor. Elbette bu noktada hediye seçimi büyük önem taşıyor. “Söz uçar, yazı kalır” lafını duymayan yoktur. Bu söz şimdi Magnum kalem serisi ile Sevgililer Günü’nde aşkınızın da kalıcılığını anlatacak.

Üreticiliğini Şark Gülü Kırtasiye’nin yaptığı CE kalite belgeli, Magnum jel ve tükenmez kalemlerle Sevgililer Günü’nde bugüne dek aldığınız tüm sıradan hediyelerin üzerini bir kalemde çizmeye var mısınız?

 

Aşkınızı Magnum Shark Jel Kalemler ile renklendirin…

Daha çok yumuşak yazım için tercih edilen Magnum Shark Jel Kalemler, metal klips kapaklı, yuvarlak gövdesiyle dikkat çekiyor. Uç kalınlığı; 0,7 mm olan bu model; siyah, mavi, kırmızı, yeşil, pembe, turuncu ve mor renkleriyle hem okul hem de günlük kullanıma uygun. Magnum Shark Jel Kalemler, ergonomik tutuş için özel kauçuktan yapılan kavrama bölümü ile akıcı bir şekilde yazmaya olanak sağlıyor. Jel mürekkebin akıcı özellikte olmasından dolayı, imza kalemi olarak da tercih edilen Magnum Shark ile kişiliğinizi imzanıza özgürce yansıtmanız da mümkün oluyor. Dayanıklı metal ucu, kullanma sonucunda oluşan çatlama ya da kırılma gibi sorunların önüne geçiyor. Magnum Shark Jel Kalemler, 7 farklı fosforlu renk alternatifiyle yazı yazmayı bir zevke dönüştürüyor. 

 Sevgililer Günü’ne anlam katmak isteyenlere Magnum Trio… 

Magnum Trio Jel Kalemler, tutuş kolaylığı sağlayan üçgen gövdeli ve metal klipsli tasarımı ile fark yaratıyor. 0,5 mm’lik uç kalınlığına sahip fosforlu mor ve turuncu, 0,8 mm’lik uç kalınlığına sahip fosforlu pembe, yeşil ve mavi, 1,0 mm’lik uç kalınlığına sahip simli mavi, kırmızı, yeşil ile altın ve gümüş renklerinde alternatifleri bulunan Magnum Trio Jel Kalemler, özel tutma yeri ile kullanırken eli terletmiyor. Ayrıca su geçirmeyen mürekkebi sayesinde sıvı ile temas etse bile yazı dağılmıyor. Magnum Trio’nun, işaretleme için en uygun alternatifleri sunan simli ve fosforlu jel kalem çeşitleri ile kalbinizin ışıltısı sayfalara yansıyor.

            Magnum Soft Tükenmez Kalem ile aşkı anlatın…

Günlük kullanıma uygun Magnum Soft Tükenmez Kalemler, üçgen gövde, plastik kapak ve klipse sahip. 1,00 mm uç kalınlığında siyah, mavi, kırmızı, yeşil, pembe, turuncu ve mor renk alternatifleri bulunan Magnum Soft, özel kauçuktan üretilen kavrama alanı sayesinde eli terletmiyor. Ayrıca son damlasına kadar mürekkep donmadan kullanılabiliyor.

Galeri
📆 05 Şubat 2010 Cuma 13:35   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR