MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Etkinlikler, Flaş, Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet, Toplum » Anafen Yaz Okulunda Amerika’ya Gönderiyor
Anafen Yaz Okulunda Amerika’ya Gönderiyor


Anafen Okulları,  öğrencilerinin hem eğlenceli vakit geçirmeleri hem de eğitim faaliyetlerine ara vermeden devam etmeleri için yaz okulu sezonunu başlattı. ABD veya İngiltere’de 15 günlük süre ile dil okulu fırsatı sağlayan Anafen Okulları öğrenciler için 60 günlük yaz okulu programı hazırladı.

Anafen’de yaz okulu rehber öğretmenlerin kontrolünde öğrenciler için hem eğitim hem de eğlence fırsatı tanıyor. Yurtiçi okulları, sosyal aktiviteleri, kitap okuma etkinlikleri, değerler eğitimi ve yurtiçi gezileri ile Anafen, öğrencilerin yaz tatilini verimli bir etkinliğe çeviriyor. Ayrıca Anafen yaz okulları sayesinde öğrenciler, 15 gün İngiltere veya ABD’de dil eğitimi alarak öğrendiklerini pekiştirme fırsatı da buluyor.

İLGİ ALANLARINA GÖRE KAMP SEÇME FIRSATI…

Anafen Okulları yaz okullarında öğrencilerin ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre 7 farklı bölüme ayırıyor. Birinci kampta yurtdışı veya yurtiçi imkanlar sağlanarak verilen dil eğitimi sayesinde öğrencilere yıl içinde aldıkları eğitimi pekiştirme fırsatı sunuyor.  İkinci kampta sosyal etkinlikler ile öğrencilerin sosyal, kültürel ve eğitim alanında gelişmeleri hedefleniyor. Üçüncü kampta yaz gezileri düzenleyen Anafen, öğrencilerin ülkenin tarihi ve doğal güzelliklerini görerek öğrenmelerini sağlamayı amaçlıyor. Dördüncü kampta öğrencilerin kişisel gelişimi açısından önemli olan ve yıl içerisinde planlı olarak devam eden kitap okuma aktivitesine yaz aylarında da devam etmeleri sağlanıyor. Beşinci kampta matematik olimpiyatlarına katılacak öğrencilere sıkı bir çalışma ortamı ile olimpiyatlara hazırlanmaları için uygun eğitimler veriliyor. Altıncı kampta 7. 8. Sınıf öğrencilerinin önümüzdeki yıllarda katılacakları SBS’ye hazırlık çalışmaları yapılıyor. Yedinci kampta ise bu yıl SBS’ye giren öğrencilerin doğru tercih yapmaları için rehberlik veriliyor.

Etiketler: , , ,
📆 24 Haziran 2013 Pazartesi 12:01   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR