MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Eğitim, Flaş, Genel, Toplum » Eğitim Bir Sen Kurum Temsilcileriyle buluştu

Eğitim Bir Sen Kurum Temsilcileriyle buluştuEğitim Bir Sen Sultanbeyli Temsilciği çalışmalarında dur durak bilmiyor. Yaptıkları etkinliklerin ardı arkası kesilmiyor. Özgün çalışmaları dikkat çekiyor ve her kes tarafından beğeni topluyor.

Kurum temsilcileriyle yapılan toplantıya çok sayıda temsilci katıldı.  Temsilciler okulların gündeminden ülke gündemine kadar birçok konuda fikirler üretip birbirleriyle düşüncelerini paylaştılar. Yapılan toplantıda ilçe başkanı Murat Şit ve yönetim kurulu üyeleri de bulunarak kurum temsilcilerinden gelen talepleri dinlediler.

Özellikle toplu sözleşme süreci, okul dönüşümleri, idareci atamaları, il içi-il dışı yer değiştirmeleri gibi konuları gündeme getiren kurum temsilcileri bu konular hakkında sendikadan beklentilerini ve taleplerini belirttiler.

Kurum temsilcileri hafta sonu gerçekleşecek olan geleneksel boğaz turu ve 20 Haziranda yapılacak olan piknik programı ile ilgili bilgi aldıktan sonra sendika başkanı Murat Şit ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek toplantıdan ayrıldılar.

📆 20 Haziran 2013 Perşembe 11:28   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR