MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Büyükşehir, Etkinlikler, Flaş, Genel, Gezi-Alışveriş, Manşet, Toplum » Şehir Hatları, vapurda tiyatro seferlerine yolcularını bekliyor!
Şehir Hatları, vapurda tiyatro seferlerine yolcularını bekliyor!


Tiyatro vapurda perde açıyor

Vapurda Oyun Var

Beşiktaş-Kadıköy hattında tiyatro seferleri başlıyor. 17-21 Haziran tarihleri arasında, ‘Ol ya da Ol’ isimli tiyatro gösterisiyle yolcularına Boğaz’da perde açıyor. İki kıta arasında 5 gün boyunca sürecek doğaçlama tiyatro gösterisi yolcularını bekliyor.

Beşiktaş-Kadıköy Şehir Hatları vapurları 5 gün boyunca ‘tiyatro gösterine’ ev sahipliği yapacak. 17-21 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek gösteriler vapur yolcularını tiyatro ve dansla buluşturup keyifli bir sanat performansına ortak edecek.

Her gün binlerce yolcusuna deniz ulaşımının rahatlığı ve keyfini yaşatan Şehir Hatları, kentin kültür-sanat yaşamına katkı sağlayama devam ediyor. Actedcity Oyuncu Okulu tarafından sahnelenecek

‘Ol ya da Ol’ isimli oyun,  vapur yolcularına, müzikli, şarkılı, öykülü bir keyif sunuyor.

 

Beşiktaş-Kadıköy hattında sahneye konulacak doğaçlama gösteri 17-21 Haziran tarihlerinde 5 gün boyunca tiyatro sanatını Şehir Hatları yolcularına taşıyor. İzleyenlerin oyuncu olarak katılabilecekleri vapur tiyatrosu, eve dönüş yolunda akşam saatlerinde sahnelenmesi izleyicilerine farklı bir deneyim yaşatacak.

16 kişilik bir ekipten oluşan oyuncular, vapurun tüm alanlarını oyun mekânına dönüştürecek. Ol ya da Ol isimli oyun tiyatroda doğaçlama tekniği ile farklı sanat formlarını kamusal bir alanda izleyiciye doğrudan sunma niteliğini taşıyor.

Nerede, Ne Zaman?

Beşiktaş-Kadıköy seferleri,

17-21 Haziran 2013 arasında her gün

18.15 Beşiktaş,

18.45 Kadıköy seferleri.

 

 

 

 

 

www.sehirhatlari.com.tr

https://www.facebook.com/SehirHatlari

https://twitter.com/Sehir_Hatlari

📆 13 Haziran 2013 Perşembe 14:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR