MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Hattat Traktör Türkçe Olimpiyatların Gözdesi Oldu!
Hattat Traktör Türkçe Olimpiyatların Gözdesi Oldu!


Hattat Tarım Makinaları, Tekirdağ Valiliği himayesinde gerçekleşen 11. Uluslararası Türkçe Olimpiyatları Tekirdağ il etkinliğine ana sponsor oldu.

Hattat Tarımın üretmiş olduğu Hattat Traktör genci yaşlısı herkesin ilgisini çekti. Yerli traktör markası olarak Türkçe olimpiyatlarının milletler arası dostluk ve kardeşliği geliştirdiğini belirten Genel Müdür Yrd. Murat ÖZCAN  uluslararası bir marka yolunda önemli adımlar atan Hattat Traktörün yurtdışında da bilinirliğinin uluslararası organizasyonlarla artacağını, 2010 yılında başladıkları ihracat atağına devam edeceklerini belirtti.

Özcan, “Hattat Tarım, Hattat Traktör markasıyla 2012 yılında yurtdışında satışlarını yüzde 100’den fazla artırmış ve bu satışları  5 kıtada 40 dan fazla ülkeye  gerçekleştirmiştir. Başta Polonya olmak üzere, Romanya, Bulgaristan, Hırvatistan, Makedonya,İrlanda ,Sırbistan, Yunanistan, Macaristan, Özbekistan, Kazakistan, Irak, Vietnam, Küba, Şili, Tunus, Fas, Cezayir, Sudan,Kenya,  Slovakya, Çek Cumhuriyeti ve Avustralya‘ya ihracat yapıyoruz. 2007 yılında ilk yerli traktörünü üreten Hattat Tarım, ihraç ettiği traktörlerle 2010 yılında Avrupa da yılın traktörü ödülünü alarak kalitesini yurtdışında da ispatladı” dedi.

ANA SPONSOR : HATTAT TRAKTÖR

Özcan’’Türkiye’nin  artık her alanda  ilerlemeye başladığını Eğitim ve Ekonomideki ilerlemelerin daha da devam edeceğini bir yerli traktör markası olan Hattat Traktör’ün otomotiv sektöründe yapılamayanı yaparak halen 40 dan fazla ülkede satıldığını ve hedeflerinin Dünyanın her ülkesinde kabul gören bir traktör markası olduğunu belirtti’’

40 ülkeden 110 çocuğun Türkçe şarkılar ve şiirlerin söylendiği organizasyon, 140 ülkenin televizyonundan canlı yayınlandı. Çocuklar gösteri sonrasında Hattat Traktörü test etti.

 

 

 

 

📆 08 Haziran 2013 Cumartesi 10:57   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR