MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » GNYAPI Yeni Ofis/Yeni Marka Açılış Kutlaması!
GNYAPI Yeni Ofis/Yeni Marka Açılış Kutlaması!


Son yıllarda gerçekleştirdiği faaliyetlerle ısı yalıtım sektörüne yeni bir soluk getiren, Türkiye’nin lider uygulayıcı firması Güney Yapı, yeni ofisinin ve yeni markası GNYAPI ’nın resmi lansmanını “Yeni Ofis, Yeni Marka” adı altında düzenlediği kutlama organizasyonu ile gerçekleştirdi.

28 Mayıs Salı akşamı düzenlenen geceye katılım oldukça yoğundu. Kartal Belediyesi Başkan Danışmanı Nail ÇİFTÇİ ve Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülseren BÖYÜKTAŞ ile İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul ŞEN’in de katıldığı geceye ısı yalıtım sektörünün önde gelen markalarının üst düzey yöneticileri, çalışanları ve GNYAPI ’nın iş ortaklarından bankacılık sektörünün temsilcileri ile basın mensupları katılım göstererek GNYAPI ’yı bu özel ve önemli gecede yalnız bırakmadılar.

Isı yalıtımı sektörünün en önemli aşaması olan uygulama alanında son 3 yıldır üst üste kazandığı ödüllerle liderliğini tartışmasız bir şekilde sürdüren Güney Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı A.Bülent Güney, gelinen nokta itibari ile büyümenin ve gelişmenin bir sonucu olarak kurumsallaşma sürecini hızlandırmak niyeti ile çıktıkları yolda, ilk etapta daha merkezi ve daha büyük bir şirket binasına ihtiyaç duyduklarını, bu nedenle Ocak ayı içerisinde Maltepe E5 Kenarı’nda bulunan yeni şirket binalarına geçtiklerini belirtti.

Yeni şirket ofislerinin, bugüne kadar sağladıkları kurumsal ve yenilikçi çözümleri bir adım daha ileri taşımaya hizmet etmesini beklediklerini belirten A.Bülent Güney, liyakatsizliğe dayalı, merdiven altı diye tabir edilebilecek uygulama süreçlerinden yeterince mağdur olmuş ısı yalıtımı tüketicilerine, geçmişte olduğu gibi bundan sonraki süreçte de, lider bir markanın yenilikçi ve güvenilir ısı yalıtımı çözümlerini sunmaya devam edeceklerini belirtti.

Konuşmasında ayrıca, bir süre önce çalışmalarını başlattıkları ve yaklaşık 3 aydır iletişimini yoğun bir biçimde sürdürdükleri yeni markaları GNYAPI ’nın da resmi lansmanının duyurusunu gerçekleştiren A.Bülent Güney, Güney Yapı olarak, bundan sonraki dönemde müşterilerine GNYAPI markası altında hizmet vereceklerini belirtti. GNYAPI markasının nasıl ortaya çıktığına da değinen Güney, Kurumsal bir firma olmanın gereği olarak gördükleri markalaşma sürecinde, “Güven” kelimesinin ilk ve son harflerinin oluşturduğu bir marka ismini tercih ettiklerini belirtti.

A. Bülent Güney, 2008 Şubat ayında mütevazi bir sermaye ve küçük bir ekiple çıktıkları yolda, bugün geldikleri noktanın arkasında müşterileri ile ilk günden itibaren güvene dayalı bir ilişkinin yattığını belirtti. Konuşmasının devamında, sektörde daha önce gerçekleştirdikleri Konut Yöneticileri Konferansı, Usta Konferansı ve üniversitelerle iş birliği gibi bir ilk niteliğindeki organizasyonları da sahiplenmenin gururunu taşıdıklarını belirten A. Bülent Güney, yenilikçi anlayışları ile bu organizasyonları her gecen yıl kapsamlarını genişletmek suretiyle devam ettireceklerinin müjdesini verdi.

Bulundukları isi yalıtım sektörünün oldukça meşakkatli bir hizmet surecini kapsadığını belirten GNYAPI Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent Güney, bu zorlu sureci kurdukları değer zinciri yönetimiyle aştıklarını belirterek, GNYAPI organizasyonu bünyesinde bulundurdukları geleneksel departmanlara, sektördeki diğer uygulayıcı firmaların çoğunlukla dışarıdan temin ettiği mimarlık, hukuki danışmanlık ve estetik tasarım gibi değer zincirinin bir parçası olarak gördükleri çözüm üretici departmanları eklediklerini belirterek konuşmasına son verdi.

Davette katılımcıların oldukça keyifli bir aksam geçirdikleri gözlenirken, gece GNYAPI ‘nın tanıtım videosunun sunumu ardından canlı müzik eşliğinde keyifli bir şekilde sona erdi.

 

📆 04 Haziran 2013 Salı 12:35   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR