- Kadıköy Gazetesi - https://kadikoygazetesi.com -

Bellona’dan Sevgililer Günü’ne özel kampanya

Bellona’nın romantizme inananlara özel olarak tasarladığı “Valentine” ve “Rosales” uyku setleri, 14 Şubat’ta sevgilinize sevginin sembolü kırmızı gülleri sunmanın en güzel yolu… Bellona Sevgililer Günü’ne özel tasarımlardan oluşan tek kişilik uyku setleri 89 TL’den, çift kişilik uyku setleri ise 129 TL’den satışa sunuluyor.

 

Modern ve şık tasarımları ile ev modasının öncülüğünü üstlenen Bellona, 14 Şubat’a yönelik çok şık bir hediye alternatifi tasarladı. Aşk ve tutkunun sembolü kırmızı güllerle süslenen uyku setleri, bu özel günde sevdiklerinin kalbini bir kez daha fethetmek isteyenler için sunuluyor.

 

“Rosales” ve “Valentine” ile “Aşk” ve “Tutku”nun temasını güllerle büyülü bir atmosfer yaratarak yorumlayan Bellona, modern bir anlayış ile yatak odalarına taşınıyor. Bellona bu çok özel uyku setlerinde, aşkın rengi kırmızı ve sembolü gül desenini en çarpıcı şekilde gözler önüne seriyor. Bellona Sevgililer Günü özel uyku setlerinde aşk ve tutku özel desenleriyle uyumla dans ediyor ve tüketiciler ile uygun fiyatlarla buluşuyor.

Yumuşak ve özel dokusu ile sağlıklı uykulara davetiye çıkartan tek kişilik (baza fırfırsız) uyku setleri 89 TL’den, çift kişilik uyku setleri 119 TL’den satışa sunuluyor. Bellona, tüketiciyi uyku setlerinde fiyat avantajı ile buluştururken, Axess kart sahiplerine özel, 4 ay ekstre erteleme ve peşin fiyatına vade farksız 12 ay taksit imkanını da müjdeliyor.

Bellona’nın bu yıl Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmayı amaçladığı romantik tasarımı ve diğer hediye alternatifleri, 800’e yakın bayide sevdiklerininin kalplerini yeniden kazanmak isteyenleri bekliyor.