MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Sağlık, Toplum » Büyünce Polis Olacak!

Büyünce Polis Olacak!Kaan SARI LÖSEV 2013 Ünlüler Takviminin Mayıs Ayı Ünlüsü. Evet evet Mayıs 2013 sayfasını değerli sanatçı Engin Altan DÜZYATAN ile paylaştı.

2009 doğumlu ve henüz 4 yaşında. Anne babasının ilk göz ağrısı Kaan.

Şimdilerde O’nun için en popüler şey oyun oynamak. Erkek çocukları çok yaramaz olur derler fakat Kaan yaramaz değil ve daha şimdiden kendini çok seviyor. Canı istemezse hiç kimseye pas vermiyor ve eğer keyfi yerindeyse çok güleç ve neşeli bir çocuk ve O’nun suyuna gitmezseniz de ortaya inatçı bir çocuk çıkıyor.

 

HER İŞİN ADAMI?

4 Yaşında olmasına rağmen etrafında olup biten her şeyin farkında, hem kendini hem de çevresinde olan biteni gözlemliyor ve çok düzgün anlatabiliyor.

İzlediği çizgi film karakterlerine göre meslek seçimini her gün değiştirse de kalbinden sanki polis olmak geçiyor şimdilerde.

 

Yeni bir kardeş gelmiş evlerine ve Kaan Kardeşine çok düşkün. Kardeşi için verilen hediyeyi, üşenmeden eve elleriyle götürüp, paketi açmadan kardeşinin başucuna koyarak  “sana gönderdiler” diyecek kadarda cömert ve paylaşımcı.

 

Yakışıklı Kaan’ın şimdi Sizden bir isteği var. Diyor ki: “Bu ay içinde alacağınız LÖSEV Takvimleri ve www. lsvdukkan.com ‘dan satın alacağınız LSV ürünleri ile sağlanacak gelirle benimde tedavimi tamamladığım LÖSANTE Lösemili Çocuklar Hastanemize yatan ve tamamen parasız tedavi olan kardeşlerimiz iyileşebilecek. Sizin desteklerinizle iyileşecek ve  yakın gelecekte o da  benim gibi takvimlerde yer alabilecek.”

Gelin Kaan’ın çağrısına kulak verelim.

Ne dersiniz?  Bu ayın kahramanı da siz olmak istersiniz değil mi?

📆 31 Mayıs 2013 Cuma 10:59   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR