MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Sözde çözüm sürecinde Türkiyeyi bekleyen tehlikeler dördüncü konferans !
Sözde çözüm sürecinde Türkiyeyi bekleyen tehlikeler dördüncü konferans !


Milliyetçi Hareket Partisi Ataşehir İlçe Başkanlığının geleneksel olarak düzenlediği  ”Çözüm Sürecinde Türkiye’yi Bekleyen Tehlikeler” konulu 4.konferansın dördüncüsü 29 Mayıs 2013 Çarşamba günü İlçe Başkanlığı Toplantı salonunda yapıldı. Konferansların bu haftaki konuğu Av. Uğur TARHAN oldu ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkanı Sn. Mehmet Teyyar KARAKOÇ, Milliyetçi Hareket Partisi MYK üyesi Sn. Musa KÜÇÜK’ de iştirak etti. Konferans Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar, hanımlar ve gençlerin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

 

Konferansın açılış konuşmasında İlçe Başkanı Fatih ÇOBANOĞLU İstanbul’un Fethinin 560.Yılını kutlayarak bu vesile ile Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V.) ‘in övgüsüne mazhar olmuş Fatih Sultan Mehmet Han ve yüce askerlerini rahmet ve minnet ile andığını dile getirdi. Bunun yanı sıra başta Diyarbakır İl Başkanı ve MYK üyesi olmak üzere tüm misafirlere katılımlarından dolayı teşekkür etti.

 

 

Av. Uğur Tarhan konuşmasına öncelikle İstanbul’un Fethi’ni kutlayarak başladı.

 

Kurucu Anayasa ile günümüzde ki Anayasanın ve  bunlar üzerinde oynanmak istenen oyunları ve bu oyunları görerek Milliyetçi Hareket Partisi’nin 12 EYLÜL ANAYASA REFERANDUMU oylamasında “HAYIR” demesinin öneminin bugün daha açık bir şekilde anlaşıldığını dile getirdi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Teyyar Karakoç ise;

 

Kürt ve Zaza anne babanın bir evladı olduğunu ifade ederken “ Bizler aynı kıbleye yönelen insanlarız bizim ayrımız gayrımız olamaz, Diyarbakır’da Kürt sorunu yoktur PKK ve Asayiş sorunları vardır. MHP İstanbul’da ne kadar güçlü olursa bizlerde Diyarbakır’ da kendimizi o kadar güçlü ve o kadar güvende hissederiz. Bu gün burada İlçe Başkanımızın yapmış olduğu bu konferanslar ve yoğun ilgi, samimiyet dolu kardeşlerimizi annelerimizi dayılarımızı amcalarımızı görmek bana daha fazla bir güven, inanç ve güç verdi buradan aldığımız heyecanla mücadele şevkimiz daha çok artıyor.’’dedi. Ayrıca aralarında Ataşehir Belediye Başkan yardımcısının da bulunduğu heyetin Diyarbakır Büyükşehir Belediyesini ziyareti esnasında kendilerinden görüşme isteklerine neden olumsuz cevap verdiğinin açıklamasını da yaptı.

 

Konferanstaki Bayan katılımcılar ise NENE HATUN’ ların bitmediğini dile getirirken “ ÜLKÜCÜLER Türk Bayrağını lekeletmeyin yere düşürmeyin sizlere güveniyoruz ve her zaman dualarımız sizlerle daima arkanızdayız”  dediler.

 

Bu konferansların her hafta farklı konuklar ile farklı mekanlarda devamı yapılacaktır. Tüm vatandaşlarımız her daim davetlidir.

📆 30 Mayıs 2013 Perşembe 15:14   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR