MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel, Toplum » Laleli’de 50 modelin 12.000 metrelik rekor yürüyüşü !
Laleli’de 50 modelin 12.000 metrelik rekor yürüyüşü !


Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği tarafından (LASİAD) bu yıl 2.si düzenlenen geleneksel “2. Laleli Fashion Shopping Festivali, Mesih Paşa caddesine kurulan 150 metre uzunluğundaki podyumda gerçekleşen defileyle başladı.

 

Festival Organizasyonu ve defilenin koreografisi Öner Evez tarafından yapılan 150 metrelik podyumda, 50 model, toplam 12.000 metre yürüyerek bir rekora imza attı.

 

Rus Gelin lakaplı Tatiana’nın sunuculuğunu üstlendiği, LASİAD üyesi onlarca markanın ürünlerinden oluşan defilede başta Wilma Elles, Ayşe Hatun Önal, Çağla Şikel, Didem Soydan, Merve Büyüksaraç, Ebru Öztürk, Tuba Melis Türk, Ülkü Taşkın ve Selda Car’ın yanı sıra 50 manken podyumda yürüdü. Ünlü model ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal kendi şarkısı “Sen ve Ben” ile defilenin açılışını yapan ilk manken oldu. Defile süresince DJ’lik yapan Berna Öztürk, 150 metrelik podyumda mankenlerle birlikte yer aldı. Defilenin kapanışını ise alkışlar eşliğinde Çağla Şikel gerçekleştirdi.

 

LASİAD BAŞKANI GIYASETTİN EYYÜPKOCA

“ARTIK MARKALAŞMIŞ BİR LALELİ VAR!!!”

 

Defile öncesi açılış konuşmasını yapan Lasiad Başkanı Gıyasettin Eyyüpkoca’nın ardından İTKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi ile Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Ahmet Baha Öğütken konuşma yaptı. Sonrasında İstanbul Vali Yardımcısı Kazım Tekin, Fatih Emniyet Müdürü İrfan M. Bekaroğulları’da Lasiad Başkanı tarafından sahneye davet edilerek desteklerinden dolayı plaketleri verildi.

 

Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in destekleriyle “2. Laleli Fashion Shopping Festival” kapsamında 27 Mayıs – 2 Hazirantarihleri arasında iç ve dış piyasadaki toptancılara yönelik, indirim fırsatlarının yanı sıra çeşitli etkinliklerle Doğu Blokları, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa’dan gelen misafirleri ile Türk tekstilcilerine ev sahipliği yapıyor.

 

Festivali düzenleyen Laleli Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı (LASİAD) Gıyasettin Eyyüpkoca, “ Her gün yükselen ticaret hacmi ile artık başlı başına markalaşmış bir Laleli var. Bu festivalle ürün ve hizmet bazında yenilikçiliğimizi göstermiş oluyoruz. Son yıllarda gerçekleştirdiğimiz büyük değişimin adeta bir aynası niteliğinde olan bu festival, bölgemizi ileriye dönük olarak umutlandırıyor. Bölgemiz tek yürek olmuş durumda. Muhteşem şovlar, dünya çapında organize edilen bu festivale büyük renk kattı. Yerli-yabancı tüm misafirlerimizin yüzü gülüyor. Bu muhteşem organizasyonda davetlilerimizin yüzlerindeki ışıltıyı görmek bizim için başarının ta kendisi.” dedi.

 

2 Haziran’a kadar sürecek festival de defilenin yanı sıra kurulan 3 farklı sahnedeki canlı performanslar, dansçılar, bando takımı, cansız mankenlerin muhteşem showları ve Disneyland karakterleri sizleri karşılayacak.

📆 28 Mayıs 2013 Salı 10:38   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR