MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Acıbadem, Etkinlikler, Flaş, Genel, Toplum » Kadıköy’de,”Bir Yaz Yağmuru” adlı konser ilgi gördü !
Kadıköy’de,”Bir Yaz Yağmuru” adlı konser ilgi gördü !


İstanbul Musıki Aşıkları Türk Müziği Topluluğu, 21 Mart 2013. Salı akşamı; Acıbadem- İstek Vakfı Okulları Konser Salonunda, Şef sayın Sevinç Çelebi Şekerci Yönetiminde ” Bir Yaz Yağmuru ” adlı yeni bir konser verdi.
Topluluk bu güzel bahar konserinde, gösterdiği performansla büyük alkış aldı. Sunuculuğunu Jülide Simsoy Göğüş’ün üstlendiği bu güzel geceye pek çok seçkin konuk katıldı.İstanbul Musıki Aşıkları korosu, konuklara zamanda müzik yolculuğu yaptırdı…Hepimizin gençliğinde önemli yer tutan eski Türk Filmlerinin klasik olmuş eserleri etkileyiciydi.

Konukların yüreklerini bu nadide eserler, biraz hüzünle, biraz özlemle  ve aşkla titretti
Böylece İstanbul Musıki Aşıkları Türk Müziği Topluluğu, gerek koristleri ve gerekse solistleri ile seçkin konuklara unutulmaz bir gece yaşattı.

Koro şefi Sayın Sevinç Çelebi Şekerci, ” Bizlere bu konser olanaklarını sağlayan ; başta Kadıköy Belediye Başkanı, Av. Selami ÖZTÜRK’e, Gönüllü Eğitim ve Danışma Merkezi Müdürü, Engin BARAN’a,Gönüllü Eğitim Merkezi- Kültür Sanat Sorumlusu Nesibe MÜSEVİTOĞLU’ na ve Müzik Gönüllüleri Başkanı Şükran ERÖZ’e teşekkürlerimi sunuyorum ” diyerek geceyi sonlandırdı.

📆 23 Mayıs 2013 Perşembe 11:11   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR