MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Etkinlikler, Flaş, Genel, Toplum » Kozzy’de Şanslı Masanın Hesaplarını Humprey Bogart Ve Marılyn Monroe Ödedi!
Kozzy’de Şanslı Masanın Hesaplarını Humprey Bogart Ve Marılyn Monroe Ödedi!


Kozzy’de Şanslı Masanın Hesaplarını Humprey Bogart Ve Marılyn Monroe Ödedi!

Kozzy AVM, ziyaretçileri için hazırladığı eğlenceli sürpriz etkinliklerine, “Şanslı Masa” ile bir yenisini daha ekledi. Artık Kozzy’de herkes, bilmeden Şanslı Masa’ya oturup günün talihlisi olma imkanı yakalıyor. Kozzy’nin 3. Yaşını kutladığı etkinlikler çerçevesinde başlatılan, ilk “Şanslı Masa”nın hesabını ise Humphrey Bogart ve

Marilyn Monroe ödedi. Sinema tarihinin bu iki önemli ismini canlandıran animatörler, daha önceden Kozzy AVM tarafından belirlenmiş şanslı masalara oturan konukların,  masadan kalkmak üzere hesabı istemeleriyle, ellerinde Oscar Heykelciği ile sürpriz bir şekilde yanlarına giderek “hesap kapanmıştır” dedi. Şanslı Masa talihlileri, aynı anda hem şaşkınlık hem de mutluluğu bir arada yaşarken, unutamayacakları bir anı yaşamanın keyfiyle Kozzy’den ayrıldılar.

Haftanın her günü farklı etkinliklerle ziyaretçilerine sürprizler yaşatan Kozzy AVM’de, gün içerisinde belli aralıklarla gerçekleştirilecek olan ”Şanslı Masa”nın bir sonraki talihlisi siz de olabilirsiniz.

📆 07 Mayıs 2013 Salı 14:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR