MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Magazin, Manşet, Toplum » Esra Sönmezer’in Sosyal Paylaşım Sitesinden Yaptığı Serzenişi!
Esra Sönmezer’in Sosyal Paylaşım Sitesinden Yaptığı Serzenişi!


Türkiye güzellerimizden Esra Sönmezer’in Facebook sayfasında paylaştığı yazısı;

Tiyatro aşk’ı için aylarca provalara gidiyoruz, gece demiyoruz gündüz demiyoruz, sonra sahne ve oyunlar baslıyor, yıne aylarımızı verıyoruz, turnelere gidiyoruz sonu; saygı sıfır. Eğitimini aldığım ve uğruna bir çok iş bile kaçırdığım tiyatro aşkı , artık beni üzüyor. Zaten para kazanamıyoruz ve sanat için emek veriyoruz fakat kimseye yaranamıyoruz. 40 – 50 tl biletler satılıyor. Tiyatro burjuva oyunu değildir. Sinema bıietlerinin 10-15 tl olduğu bir dönemde tiyatroda 50 tl’ye bilet satılırsa, sonrada niye ülkemızde tiyatro izleyicisi pek yok diye dövünürsünüz. kültürlü ve usta tiyatrocu görünen cahil zihniyetler, medyatik oldukları için işi bilmeyenleri tiyatroda oynatan geri kafalı küçük beyinler cok fazla. Hatta yanlarında çalışan asistanı, dekorcuyu veya kel alaka meslekten birini sırf insan kullanmak ve az para vermek uğruna, tiyatro sahnesinde rol veren örümcek kafalılar sizlerin bu ülkede yeriniz bile olmamalı!

Bu yüzden ben artık Tiyatro sahnelerinde olmayacağım. Ceplerine üç kuruş daha fazla indirebilmek için İnsan kullanmaya devam edin !

📆 07 Mayıs 2013 Salı 10:19   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR