MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Manşet, Toplum » Turkcell’den Kızılay İşbirliği ile Haiti’deki Depremzedelere Destek
Turkcell’den Kızılay İşbirliği ile Haiti’deki Depremzedelere Destek


Türk Kızılayı’nın düzenlediği “Haiti İnsani Yardım Kampanyası” çerçevesinde tüm Turkcell kullanıcıları SMS göndererek depremzedelere yardımda bulunabilecek.  

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, Türk Kızılayı ile işbirliği yaparak Haiti’deki deprem mağdurlarına yardım kampanyası başlattı.

Türk Kızılayı’nın başlattığı “Haiti İnsani Yardım Kampanyası”na destek vermek isteyen tüm Turkcell aboneleri, 2868’e boş veya HAİTİ yazan SMS göndererek depremzedelere 5 TL bağışta bulunabilecek. Kampanya kapsamında gönderilen SMS’ler karşılığında herhangi bir ücretlendirme yapılmayacak.  

Turkcell Kurumsal İletişim ve İlişkilerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koray Öztürkler, “Böylesine büyük bir felaket, bizim Türk milleti olarak hiç yabancı olmadığımız ve çok iyi anlayacağımız bir durum. Haiti’deki depremzedelerin ne kadar çaresiz ve acı dolu olduklarını anlayabiliyoruz ve sosyal sorumluluk sahibi bir şirket olarak, bu yardım kampanyasına destek olabilmekten mutluluk duyuyoruz. Haiti’de yaşanan trajediye verilecek destekte Turkcell olarak aracı olmak vazifemizdir” dedi.

Kampanyaya ilişkin açıklamada bulunan Türk Kızılayı Genel Başkanı Tekin Küçükali ise, “İnsani saygınlığın korunması doğrultusunda her koşulda, yerde ve zamanda muhtaç ve korunmasız insanlara yardım etmek misyonuyla hareket eden Türk Kızılayı olarak Haitili depremzedeler için bağış kampanyası başlatmış bulunuyoruz. Yardımsever Türk Halkının verdiği büyük destek ve acının dini, dili, ırkı olamayacağı bilinciyle Haitili ihtiyaç sahiplerinin yaralarını sarmaya çalışıyoruz. Kampanyamıza ülkemizin ve dünyanın en önemli GSM operatörlerinden biri olan Turkcell’in de destek vermesinden büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

📆 26 Ocak 2010 Salı 15:00   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR