MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Spor, Toplum » Dünya Şampiyonu Evyap Kolejinden İl Müdürümüze Ziyaret!
Dünya Şampiyonu Evyap Kolejinden İl Müdürümüze Ziyaret!


Evyap Koleji Genç Erkek Basketbol Takımı, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Av.  Numan Güzey’i makamında ziyaret etti.

 

Kıbrıs Rum Kesimi’nde düzenlenen Dünya Liselerarası Basketbol Şampiyonası’nda erkeklerde dünya şampiyonu olan Evyap Koleji Basketbol Takımı, antrenörleri ve Evyap Koleji Spor Spor Koordinatörü Tolga Sayın  şampiyonluk kupasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Av. Numan Güzey’e getirdiler.

 

Ülkemize yaşattıkları gururdan dolayı sporcuları teker teker kutlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Av. Numan Güzey,  “Sizdeki azmi,  inancı ve başarıları gördükçe ülke sporu adına geleceğe yönelik ümitlerimiz daha da yeşeriyor. Almış olduğunuz büyük başarılarınızın daimi olmasını diliyorum” dedi.

 

Geçmişte başarılı olan sporculardan, günümüz sporcularına örnekler sunan İl Müdürü Av. Numan Güzey,  “Bugün başarılarını izleyerek gururlandığımız sporcularımız çocukluklarında sizlerden farklı değillerdi. Onlar hedeflerini hep yüksek tuttu, çıtayı hep en üst seviyelere çıkarmak için çalıştılar. Şimdi sıra sizlerde, ileride göğsümüzü kabartacak başarılara kavuşmanızı temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Küçük yaşlardaki yetenekli sporcuları yeteneklerine göre yönlendirmenin ve Türk sporuna kazandırmanın önemine değinen İl Müdürü Av. Numan Güzey, “Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda yetişen hocalarımız artık bilimli hoca tiplerinden oluşuyor, işini şansa bırakmayan ve sistemi iyi uygulayan  hocalar. Eğitim hocadan başlar, inanıyorum ki 75 milyondan büyük yetenekler çıkacaktır” dedi.

 

2020 Olimpiyat Oyunları için aşkla şevkle çalışan bir Başbakanımız ve Bakanımız olduğunu söyleyen İl Müdürü Av. Numan Güzey bunun hepimiz için büyük bir şans olduğunu dile getirdi.

 

Son olarak düzenlenen törende, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Av. Numan Güzey’e,  Evyap Koleji Genç Erkekler Basketbol Takımı’nın bir forması hediye edildi.

 

 

📆 22 Nisan 2013 Pazartesi 15:26   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR