MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Genç Şampiyonlardan İl Müdürümüze Ziyaret!
Genç Şampiyonlardan İl Müdürümüze Ziyaret!


Doğa Koleji Genç Kızlar Basketbol Takımı, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Av. Numan Güzey’i makamında ziyaret etti.

 

Kıbrıs Rum Kesimi’nde 28 Mart-5 Nisan tarihleri arasında yapılan ve 24 ülkenin katıldığı Dünya Liselerarası Basketbol Şampiyonası’nda dünya şampiyonu olan Doğa Koleji sporcuları, yöneticiler Tunç Dağal ve Serkan Ulusoy ile antrenörler Aziz Akkaya ve Ümit Damar şampiyonluk kupasını  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Av. Numan Güzey’e getirdiler.

 

Türk milletine yaşattıkları bu büyük başarıdan dolayı emeği geçen herkesi kutlayan İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Av. Numan Güzey, “Sizin azminizi, inancınızı ve başarılarınızı gördükçe Türk sporu adına geleceğe yönelik ümitlerimiz daha da artıyor. Bu büyük başarılarınızın daimi olmasını ve diğer eğitim kurumları tarafından da örnek alınmasını diler, hepinizi ayrı ayrı kutlarım” dedi.

 

Düzenlenen törende, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Av. Numan Güzey’e,  Doğa Koleji Genç Kızlar Basketbol Takımı’nın bir forması hediye edildi.

 

 

📆 10 Nisan 2013 Çarşamba 16:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR