MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » İnsanlığa Adanmış Bir Yarışın İçindeyiz!

İnsanlığa Adanmış Bir Yarışın İçindeyiz!Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, başkanlığının dördüncü yıl dönümünde personeliyle kutlama yemeğinde bir araya geldi. Dört yıl önce vatandaşa hizmet vermek için bir ant içtiklerini hatırlatan Başkan Zengin, Maltepe’ye kattıkları değerler için “Ben değil, biz yaptık” dedi.

Maltepe Belediye Başkanlığında dört yılı geride bırakan Maltepe Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, hayata geçirdikleri ve yapmaya devam ettikleri projelerin insanlarda olumlu izlenimler bıraktığını belirterek, “Türkiye genelinde yapılan memnuniyet anketinde ilk ona girdik. Bu dokuzunculuğu burada bir kez daha kutluyorum. ‘Belediyeyi bakkal gibi yönetiyorsun’ diyen arkadaşlara ve yandaşlarına iyi bir cevap olmuştur. Belediye başkanı ve otuz beş yıllık doktor, on yıllık profesör olarak İstanbul’da kirada oturuyorum. Bu da onlara örnek olsun.” diye konuştu.

İnsanlığa adanmış bir yarışın içinde olduklarını ifade eden Maltepe Belediye Başkanı, “Ülke satılırken, hukuk peşkeş çekilirken, biz namusun böyle de örnek olabileceğini gösteriyoruz. Şöyle bir bakın, arkayı görebilirsiniz, o kadar şeffafız. Bazı çevrelerde karalama çabaları görüyoruz, aldırmayın, izin vermeyin. Birlikte çalışmanın hazzını tatmış olarak el ele kol kola vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Tüm birimlerin bir araya geldiği yemekte, personel de aynı zamanda doğum günü olan Başkan Zengin’e sürpriz doğum günü pastası keserek teşekkür etti.

 

📆 03 Nisan 2013 Çarşamba 10:51   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR