MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Ak Parti Pendik Gençlik Kolları TBMM’de!
Ak Parti Pendik Gençlik Kolları TBMM’de!


AK Parti Pendik Gençlik Kolları 12 Mart Salı günü Ak Parti Grup Toplantısına katılmak için yönetim kurulu üyeleri ve gençlik kolları mahalle başkanlarıyla Ankara’ya gitti.

AK Parti genel merkezindeki kahvaltı programından sonra grup toplantısına katılmak için TBMM’ye hareket eden Pendik Gençlik Kollarını TBMM’de İstanbul Milletvekili ve Çevre Komisyon Başkanı Erol Kaya karşıladı. Karşılama esnasında  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın rahatsızlığı nedeniyle grup toplantısının iptal edildiği öğrenildi.

Grup toplantısının iptalinden sonra Milletvekili Erol Kaya Pendik Gençlik Kollarını TBMM komisyon toplantı odasında misafir etti. Günün anısına Pendik Gençlik Kolları Başkanı Erkan GÜL, Milletvekili Erol Kaya’ya  çocukluk fotoğraflarından oluşan digital albüm çerçevesi ve nazar ayeti tablosu hediye etti.

ak-parti-tbmm

 

Pendik Gençlik Kolları TBMM basın ve halkla ilişkiler daire başkanlığı görevlileri tarafından genel kurulu  gezdikten sonra Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Milletvekilleri Erol Kaya, Osman Poyraz, Bilal Macit ve Yılmaz Tunç’la öğle yemeğinde buluştu.  Yemek programından sonra Başbakanlık resmi konutuna geçen Pendik Gençlik Kolları, Başbakan Başmüşaviri Dr. Ömer Fatih Sayan’ı ziyaret etti. Ziyaretten sonra Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’yla görüşülmek üzere Milli Eğitim Bakanlığına geçildi. Pendik Gençlik Kollarını misafir eden Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı’ya günün anısına Başkan Erkan Gül tarafından İstiklal Marşının 10 kıtasının Osmanlıca yazılı olduğu  tablo hediye edildi.

Ziyaretlerden sonra İstanbula geri dönüş yapıldı.

 

📆 20 Mart 2013 Çarşamba 15:17   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR