MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Natıonal Geographıc Channel Herkesi Hayvanlar İçin “Kükremeye” Davet Ediyor!
Natıonal Geographıc Channel Herkesi Hayvanlar İçin “Kükremeye” Davet Ediyor!


National Geographic Society, Afrika’da soyları tükenen büyük kedileri koruma altına almak için Nat Geo Wild’da 3-10 Şubat haftasında yayınlanacak “Büyük Kediler Haftası” dahilinde bir kampanyaya imza atıyor. National Geographic Channel Türkiye ise kampanyayı daha da genişleterek yardıma muhtaç, sahipsiz, nesli tükenen tüm hayvanlar için herkesi kükremeye davet ediyor.

 

Kampanyaya destek vermek için birbirinden ünlü isimler başarılı fotoğrafçı Mehmet Turgut’un objektifinin karşısına geçtiler. TV, müzik, spor, moda, sosyal medya gibi farklı dallarda öne çıkan, konuya duyarlı isimler bir yandan objektiflere poz verirken diğer yandan National Geographic Channel kameralarına herkesi hayvanları korumaya davet etmek için mesajlar verdiler. Ünlü oyuncular; Mustafa Alabora, Hazal Kaya, Pınar Altuğ, Kaan Çakır, müzisyen/oyuncu Erdem Yener, gazeteci/yazar Oben Budak ve Esin Övet, milli basketbolcu Sinan Güler, stilist ve moda editörü Alexander Kokoskeriya, sosyal medyanın güçlü isimleri; Hazal Yılmaz (cokgezenlerkulubu.com), Koray Caner Öztürk (koraycaner.com), Billur Saatçi (offnegiysem.com) ve Ferhan Talib (iconjane.com) projeye katılan isimler oldu. Tüm ünlülerin fotoğraflarını çeken Mehmet Turgut da hayvanlar için kamera karşısına geçti.

 

National Geographic Channel olarak 6 Şubat günü #hayvanlaricinkukre etiketiyle tüm ünlülerin de desteğiyle Twitter’da ülkemizde yardıma ihtiyaç duyan tüm hayvanları adına sesimizi duyurmaya çalışacağız.

 

Nat Geo Türkiye, duyarlı iş ortaklarının ve takipçilerinin bağışlarını ve yardımlarını da yanına alarak zor durumda bulunan mümkün olduğunca çok barınağa yardım taşıyacak. Destek olmak isteyenler National Geographic Channel’ın resmi sitesindeki ilgili sayfaya girerek yardım bekleyen kampanyalar ve barınaklara ait detaylı bilgi sahibi olabilirler: natgeotv.com.tr/buyuk-kediler-haftasi

 

📆 06 Şubat 2013 Çarşamba 11:47   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

Ahmet Zeki YEŞİL
31 Temmuz 2021 Cumartesi
Yıldırım Gündoğdu
02 Ağustos 2021 Pazartesi

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR