MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » “Patron Kim?” Oyun Galası Ünlü Konukların Katılımıyla Yapıldı!
“Patron Kim?” Oyun Galası Ünlü Konukların Katılımıyla Yapıldı!


İkinci sezonunda da, birbirinden özel oyunları tiyatro severlerle buluşturan Ak’la Kara Tiyatro’da “Patron Kim?” oyun galası ünlü konukların katılımıyla yapıldı.

 

Ak’la Kara Tiyatro’nun beş özel oyunundan biri olan “Patron Kim?”in gala gecesinde, sanat ve televizyon dünyasından ünlü isimler de katıldı. Galanın konukları arasında,  Deniz Gökçer, Seçkin Özdemir,Nursel Köse, Bedia Ener Öztep, Mine Kılıç, Saygın Soysal, Tuna Arman, Somer Karvan,Cem Kurtoğlu, Ebru Karanfilci,Lemi Filozof, Nur Subaşı,

Şebnem Gürsoy,Müge Akyamaç ve Kemal Başar’ın  yanı sıra Afife Jale jürisi de yer aldı.

 

 

Carlo Goldoni’nin meşhur oyunu ‘’İki Efendinin Uşağı’’ ndan Savaş Özdural’ın adaptasyonunu yaptığı, Ali Gökmen Altuğ ‘un yönetmenliğini üstlendiği Patron Kim?de Savaş Özdural, Ece Uslu, Bahadır Vatanoğlu, Levent Ünsal, Nazan Diper, Mustafa Dinç, Pelin Turancı, Ilgın Angın,Taylan Atlıhan,Lütfi Birses rol alıyor.

Oyunda; İkiz erkek kardeşi sevgilisi tarafından öldürülen Begüm ailesine borcu olan mafya babasından alacağını tahsil etmek için erkek kardeşinin kılığına girerek Beyoğlu’na gelir. Sevgilisi Furkan’la ayrı ayrı kaçtıkları için bir yandan birbirlerini ararken, bir yandan da gerçek kimliklerini herkesten saklamak zorundadırlar. İki sevgili birbirlerinden habersiz Tufan’ı kendilerine yardımcı olarak tutunca işler iyice karışır. Oyunda Ece Uslu ölen erkek kardeşinin yerine geçen Begüm’ü canlandırırken, canlı söylenen  şarkılar 80’lerin havasını tiyatro sahnesine taşıyor.

 

Galeri
📆 11 Aralık 2012 Salı 12:43   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR