MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Balbay, Özkan ve Yalçın İçin Kitap İmzaladı!

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Balbay, Özkan ve Yalçın İçin Kitap İmzaladı!Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Mövenpick Otel’de düzenlenen “Değişen Zamanlarda Sosyal Demokrasi: Balkanlar’da Dayanışma ve Refah” konulu konferansın tamamlanmasının ve çekilen aile fotoğrafının ardından TÜYAP Kitap Fuarı’nı ziyaret etti.

 

İlk olarak Cumhuriyet Yayınları’nın standını ziyaret eden Kılıçdaroğlu burada, Mustafa Balbay, Tuncay Özkan ve Soner Yalçın’ın kitaplarını imzaladı. Kılıçdaroğlu’nun imzaladığı kitaplar, cezaevinde bulunan Balbay, Özkan ve Yalçın’a gönderilecek. Kılıçdaroğlu, Balbay’ın ‘Gülümsemek Direnmektir’ kitabına, ‘Yaşama hep gülümseyeceğiz’, Özkan’ın ‘Anne Hiç Canım Acımadı’ kitabına ‘Sevgili Tuncay, hiçbir karanlık sürekli olmamıştır.

 

Aydınlık günler dileğiyle…’, Yalçın’ın ‘Samizdat’ kitabına ise, “Sevgili Soner, bu kitap herhalde hapishane tarihinin bir başyapıtıdır. Hukuksuzluklar, adaletsizlikler ve önyargılarla devam eden bir dava… Aydınlık ve özgür bir Türkiye dileğiyle…” yazarak imzaladı.

 

📆 26 Kasım 2012 Pazartesi 11:40   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR