MENÜ ☰
Volimax
Şeref Bey Döner
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Manşet, Toplum » Dadaşlar, Kadıköy Belediye Başkanı Öztürk’ü ziyaret ettiler!
Dadaşlar, Kadıköy Belediye Başkanı Öztürk’ü ziyaret ettiler!


İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı A. Hadi Atalar ve Yönetim Kurulu Kadıköy Belediye Başkanı Av. Selami Öztürk’e makamında nezaket ziyaretinde bulundular.

 

 

Erzurum üzerine sohbet ağırlıklı geçen ziyaret esnasında vakfın faaliyetlerinden bahsedildi. Vakıf ve Kadıköy Belediyesi işbirliği ile sosyal ve kültürel çalışmalarda görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Başkan Öztürk’ü ziyarete İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı A. Hadi Atalar, Yönetim Kurulu üyelerinden Sadi Erok, İzzet Güneş, A. Baki Yamanlı, Mücahit Güngör, Kadın Kolları Başkanı Bilge Seval Alakuştekin, Neslihan Arzu Keteci katıldılar.

Öztürk, Erzurum anılarını anlattı!

Başkan Öztürk, Erzurum ile ilgili unutamadığı anılarının olduğunu ifade etti.

Telsiz muhabbeti oldukça güldürdü.

Gezi amacıyla Erzurum’a gittiğini belirten Başkan Öztürk, arkadaşlarıyla telsizle haberleşirken kısa süreli olarak farkında olmadan polis frekansına girdiğini ve bu durumun tedirginliğe yol açtığı anısını paylaştı. Birde,  Erzurum’da bir çay bahçesinde fincanla gelen çaya şaşırdığını dile getiren Öztürk, çay küçük cam bardakta içilir, helede Erzurum’da çay keyfi bir başka olur.

Hadi Başkan, tespih hediye etti.

İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Başkanı A. Hadi Atalar, Kadıköy Belediye Başkanı Av. Selami Öztürk’e oltu taşı el yapımı tespih hediye etti. Öztürk “ Bu tespih sabrımızı artırır, stresimizi azaltır. Hele de dadaşlar diyarından olunca mutluluğumuzu daha da artırır. Bizim Erzurumlular vakfıyla olan diyaloğumuz, rahmetli Ethem Seven bey ile yıllar öncesine dayanır. Erzurumlularla hep iyi dostluklarımız olmuştur. Sivil toplum kuruluşlarına çok önem veriyoruz. Vakfınızın belediyemizden olabilecek ihtiyaç ve taleplerini bizzat bizlere iletiniz lütfen, elimizden gelen desteği sağlayacağımıza emin olabilirsiniz.

 

Sadi Erok, gençler için antrenman sahası istedi

İstanbul Erzurumlular Kültür ve Dayanışma Vakfı Gençlik Kollarından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sadi Erok, gençlerin futbol antrenmanları için antrenman sahası talebine Başkan Öztürk olumlu cevap vererek, Özgürlük Parkının yanında bulunan halı sahada antrenman yapabileceklerini belirtti.

📆 14 Kasım 2012 Çarşamba 01:27   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR