MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Sağlık, Toplum » Dünyagöz Hastaneler Grubu Büyümeye Devam Ediyor!

Dünyagöz Hastaneler Grubu Büyümeye Devam Ediyor!18 noktaya ulaşan hastaneler zincirinin en yeni halkaları dünya göz bursa ve dünya göz Pendik hizmete girdi.

 

Türkiye’nin ilk ve dünyanın en büyük göz hastaneler grubu olan ve gözün tüm branşlarında en gelişmiş tedavi yöntemleri ile hizmet veren Dünyagöz, son teknoloji ile donatılmış yeni şubeleri Dünyagöz Pendik ve Dünyagöz Bursa ile Türkiye ve yurtdışındaki lokasyon sayısını 18’e ulaştırdı.

 

Göz tedavilerinde son teknoloji cihazlar ve en gelişmiş tedavi yöntemleriyle hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Pendik’te açılan merkez ve Bursa’da hizmete giren  yeni hastanesi  ile Türkiye’de 14, dünyada 18 farklı noktaya ulaştı.

 

GÖZ TEDAVİLERİNDE SON TEKNOLOJİ YÖNTEMLER BURSA VE PENDİK’TE

 

Dünyagöz Pendik ve Dünyagöz Bursa’da, Dünyagöz’ün diğer hastanelerinde olduğu gibi en yeni teknolojileri ve tedavi yöntemlerini bölge ve çevresinin hizmetine sunduklarını belirten Dünyagöz Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Eray Kapıcıoğlu  “Profesör  ve uzman doktorlardan oluşan,  bölgeden  ve grubumuz bünyesindeki    deneyimli  hekimlerden oluşan medikal kadromuz ile bundan böyle  Bursa ve Pendik  çevresine  kesintisiz  hizmet vereceğiz.’’dedi.

 

Kapıcıoğlu  ‘ Dünyagöz Bursa ve Dünyagöz Pendik  hastalara 5 yıldızlı otel konforunda hizmet verecek alt yapı ve teknolojik donanıma sahip .  Gözün tüm branşlarında 240 farklı tedavi yöntemi ile haftanın 7  günü hizmet veren Dünyagöz Pendik  ve Dünyagöz Bursa günde ortalama 250 muayene, ve 50 ameliyat yapma kapasitesine sahip. Etiler ve Ataköy hastanelerimizde  bulunan teknoloji ve hizmet standardının aynısı bu şubelerimizde de mevcut ‘’diyerek sözlerine devam etti.

 

NASA ONAYLI KİŞİYE ÖZEL LAZER TEDAVİSİ  PENDİK VE BURSALILAR’IN HİZMETİNDE

 

Kapıcıoğlu, Dünyagöz Pendik ve Dünyagöz Bursa’da muayene ve ameliyatlardan  SGK’lılar  da yararlanabiliyorlar ‘’ diyerek, sözlerine şöyle devam etti; Nasa’nın onayladığı  kişiye özel lazer tedavisi  150 KHz IFS lazer teknolojisi  artık Bursa ve Pendik  bölge ile  çevresinin    hizmetinde. Bu merkezlerimizde hastaların yaş gruplarına ve göz hastalıklarına özel dizayn edilen muayene, tetkik odaları ve ameliyathaneler mevcut.  Katarakttan, lazere, şaşılıktan, retinaya ve  göz estetiğine kadar göze dair tüm branşlarda en gelişmiş tedavi yöntemleri ile  hizmet için hazırız. Hastalara sunduğumuz VIP hizmetler ile bu bölgeler ve çevresinde  kısa sürede  Dünyagöz farkını hissettireceğimize inanıyoruz.’’

 

📆 07 Kasım 2012 Çarşamba 11:37   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR