MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Koşuyolu, Toplum » Koşuyolu Reşat Nuri Güntekin Ortaokulunda“Kültür–Sanat Günleri” Bu Yılda Devam Ediyor!
Koşuyolu Reşat Nuri Güntekin Ortaokulunda“Kültür–Sanat Günleri” Bu Yılda Devam Ediyor!


Reşat Nuri Güntekin Ortaokulu, okul Rehber Öğretmenlerinden Mehmet Konuk’un başlattığı “Kültür – Sanat Günleri” kapsamında geçen sene olduğu gibi bu eğitim – öğretim döneminde de alanında uzman yada usta diye nitelendirebileceğimiz değerli şahsiyetleri ağırlamaya devam ediyor.

 

Reşat Nuri Güntekin Ortaokulu, bu seneki “Kültür – Sanat Günleri”ne 15. ekim 2012 Pazartesi günü, Türkçemizin yılmaz savunucusu Prof. Dr. Feyza Hepçilingirler’i ağırlayarak başladı. “Maksadımız, öğrencilerimizi, alanında çalışmalar üretmiş böylesi değerli kişilerle tanıştırıp onlara farklı bakış açıları kazandırmak, hayatlarının ve çevrelerinin daha da fazla idrakinde olmalarını sağlamak, içlerinde var olan ve belki de ortaya çıkaramadıkları gizil duygu ve düşüncelerin ortaya çıkarabilmeleri için bir fişek yakmak” olduğunu söyleyen Mehmet KONUK;okulumuzun konferans salonunda gerçekleştirdiğimiz bu buluşmalar ve söyleşiler sayesinde öğrencilerimizde okula var olan aidiyet duygusu daha da geliştiğini söyledi.

 

Tabi bu bağlamda destek olan, yenilikten ve değişimden ürkmeyen aksine yeniliği ve değişimi destekleyen, öğretmenlerin ve öğrencilerin projelerine, her manada elinden gelen yardımı ve desteği esirgemeyen okul müdürü Muhterem Yıldız’a da özellikle teşekkür etmek gerekir.”  Reşat Nuri Güntekin Ortaokulunda “Kültür – Sanat Günleri” gelecek aylarda da değerli konuklarıyla devam edecektir.

 

📆 16 Ekim 2012 Salı 10:24   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR