MENÜ ☰
Volimax
Benim de şirketim var | trink
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Türkiye’nin İlk Kalem Mağazası Açıldı!
Türkiye’nin İlk Kalem Mağazası Açıldı!


Ülkemizde lüks yazım gereçlerine duyulan büyük ilgi bir ihtiyacı da ortaya çıkardı. Son yıllarda büyük ilgi görmeye başlayan mücevher değerindeki lüks yazım gereçlerinin de artık bir mağazası var.

Gümüş ve altın kaplama, pırlanta ve elmas ile süslü ve sınırlı sayıda üretilmiş özel koleksiyon kalemlerin de yer alacağı Calligrane bu özelliğiyle bir “Kalem Kuyumcusu” olarak da adlandırılabilir

Amerika ve Avrupa’da birçok örneği olan “Pen Shop”ların ilk örneği ART KALEM bünyesinde Buyaka AVM’de açıldı. ‘’Calligrane The Pen Shop‘’isimli mağazada; dünyanın en seçkin kalem markalarının, en özel ürünlerinin yanı sıra mürekkepten, kalem ucuna, özel kalem kutularına kadar kalemle ilgili her türlü aksesuar ve ekipman meraklılarına servis ediliyor. ‘’Calligrane‘’ayrıca koleksiyon erlere de garantili kalem servisi hizmeti de veriyor.

Değerli materyallerle süslü sanat eseri kalemlerin yanı sıra her bir kalem aynı zamanda bir sanat,  arkeoloji, felsefe, matematik, edebiyat ve tarih hikâyesini anlatıyor. Her biri sanat eseri, her birinin hikâyesi var.

 

MÜCEVHER DEĞERİNDE KALEMLER…

Sadece bir yazı yazma gereci olmaktan çıkıp; iş adamlarının, sanatçıların, spor camiasının, devlet adamlarının, yazarların ve ünlü simaların vazgeçilmez aksesuarı bir prestij sembolü haline gelen değerli kalemler 100 Euro ‘dan 30 bin Euro fiyat aralığında satışa sunuluyor. Ayrıca değerli taşlar ile süslü 45 ile 60 bin Euro aralığında ki kalemleri ön sipariş alarak talebi karşılayacak.

 

 

 

ART KALEM YETKLİSİ HALİM ORHAN’NIN YAPTIĞI AÇIKLAMA DA;

‘’Şimdiye kadar kalem; lüks aksesuarlarla birlikte seçkin satış noktalarında bulunuyordu. Artık dünya markası olan bu kalemleri,  bir araya toplamayı amaçlayarak kurulan ‘’Calligrane The Pen Shop’’ ülkemizdeki lüks yazım gereçlerine olan ihtiyacı da böylelikle alıcısıyla buluşturarak talebi karşılamayı hedefleyerek kurulmuştur.

Amerika ve Avrupa’da birçok örneği olan “Pen Shop”ların ilk örneğini bir kalem sevdalısı olarak Türkiye’ de açmanın mutluluğu içerisindeyim. Bundan sonraki hedefimizde Türkiye’nin birçok bölgesinde doğru satış noktalarında zincir mağazalar açmaktır. Caligrane The Pen Shop ayrıca kurumsal ihtiyaçların da karşılanacağı adres olmayı hedef haline getirerek tüm kurumsal çözümlerde farklı alternatifler sunarak müşteri memnuniyetine arz ediyoruz ‘’ dedi.

Türkiye’nin ilk Pen Shop’u Calligrane‘ın sunduğu yine çok özel bir hizmet ile secure SSL güvenirlikli bağlantı ile www.calligrane.com ‘dan da rahatlıkla alışverişlerini yapma olanağı da sağlayabilecekler.

 

AYDIN MEDYA/ SEMRA AYDIN

aydinmedia@gmail.com

0212 405 13 35

0536 685 62 29

 

Galeri
📆 05 Ekim 2012 Cuma 10:40   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

PUAN DURUMU - SÜPER LİG

BAĞLANTILAR