MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » 7 Yaşındaki Berke İçin Ellerimizi Birleştirelim!

7 Yaşındaki Berke İçin Ellerimizi Birleştirelim!Sevgi mağazası olarak akülü tekerlekli sandalyeleri sevgimizle dağıtmaya devam ediyoruz.

 

SEVGİ Mağazası olarak Edirne’den Ağrı’ya kadar ellerimizi uzatmaya devam ediyoruz. Sizinle paylaştığımız gibi Hatice’ye, Mecnun’a, Ümit’e ve Tansu’ya akülü araçlarını, onlarca engelliye de tekerlekli sandalyelerini teslim ettik ve ellerimizi birleştirmenin tarifsiz mutluluğunu birlikte yaşadık.

 

Şimdi de otizmi %80, spastik serebral denilen kas iskelet sistemi %92 yardımsız oturma ve basma güçlüğü çeken 7 yaşındaki Berke için özellikli Tekerlekli Sandalye alacağız.

7 yaşındaki Berke’nin zorluklar içinde ekmek parasını çıkarmaya çalışan güvenlik görevlisi babası ne yazık ki bu özel aracı alma olanağına sahip değil.

Berke’nin annesinin kucağında değil de sandalyesi ile yine annesinin yardımı ile dolaşabilmesi için MOTORSUZ TEKERLEKLİ SANDALYE’ YE ihtiyacı var. (İndirimli fiyatı 700-TL) Berke’ye ve ailesine SEVGİMİZİ katarak birleştirdiğimiz ellerimizi uzatma zamanıdır. Berkenin’nin kullanabileceği Motorsuz Özellikli Tekerlekli Sandalye arkalığı yatabilen, ayak tablaları katlanabilen ve kollukları çıkarılabilen olmalıdır.

 

Destekte bulunmak isteyen duyarlı Sevgi Dostlarımızın ellerini bekliyoruz.

 

İlginiz için şimdiden çok teşekkür ederiz.

 

Sevgi Mağazası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği

 

Yönetim Kurulu

Tel: 0216 5458459

www.sevgimagazasi.org

info@sevgimagazasi.org

 

 

 

📆 20 Eylül 2012 Perşembe 15:30   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR