MENÜ ☰
Volimax
Pilot Garage Kartal
Kadıköy Gazetesi » Flaş, Genel, Toplum » Tasarruflu ve Kaliteli Okul Dönemi Real,- İle Başlıyor!
Tasarruflu ve Kaliteli Okul Dönemi Real,- İle Başlıyor!


Real,- HİPERMARKETLERİ OKUL ALIŞVERİŞİ YAPAN VELİLERİ UYARIYOR: “ANALİZDEN GEÇMİŞ KONTROLLÜ ÜRÜNLERİ TERCİH EDİN.”

 

Real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş, her yıl olduğu gibi bu yıl da okul açılış döneminde müşterilerine hem kaliteyi hem de en iyi fiyatı sunmayı hedefliyor.

 

Real,- Hipermarketleri, “Şimdi tasarruflu olduk!” kampanyası kapsamında, 17 Eylül 2012 Pazartesi günü zillerin çalması ile başlayacak yeni eğitim-öğretim yılında okul alışverişlerini yapan velileri satın alacakları ürünler hususunda dikkatli olmaları gerektiğini dile getirdi.

 

 

Okul çantasından ayakkabıya, okul formasından kırtasiye gereçlerine defter kalem silgiye kadar tüm okul ürünlerini titizlikle inceleten ve akredite laboratuarlarda teste tabi tutan real,- Hipermarketleri, “kaliteli ürün” satmayı her zaman ilke edinerek ulusal ve uluslararası tecrübesi ile kaliteyi en iyi fiyat ile pekiştirmenin gururunu yaşıyor.

 

Kırtasiye gurubunda 2.000 ve tekstilden bilgisayara diğer ürün gruplarında 1.065 olmak üzere sunduğu toplam 3.065 okul ürünü çeşidi ile 2012-2013 eğitim-öğretim yılına hazır olan real,- Hipermarketleri ucuzluğun yanı sıra çocukların en çok tercih ettiği Disney, Marvel (Yenilmezler), Hello Kitty, Spider-Men, Barbie, Winx, Sponge Bob (Sünger Bob) karakterlerinin renklendirdiği okul-beslenme çantası, defter, kalem kutu gibi birçok ürünü de uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor.

 

İHTİYAÇ SAHİBİ OKULLARA DESTEK Real,-  VE P&G’DEN…

 

Okul alışveriş döneminde de ihtiyaç sahibi okulları unutmayan real,- Hipermarketleri, Procter& Gamble (P&G) ile ortak bir projeye daha imza attı. 6-19 Eylül tarihleri arasında real,- Hipermarketlerinden P&G ürünleri satın alan müşteriler, 68 ihtiyaç sahibi okul için özel hazırlanmış spor setlerine de katkıda bulunmuş olacaktır. 1 adet masa tenisi masası, 25 adet tenis raket seti ve 5 adet masa tenisi topundan oluşan spor seti ile çocukların masa tenisini ve sporu sevdirmeyi hedeflenmektedir.

 

Bir METRO GROUP kuruluşu olan real,- Hipermarketler Zinciri A.Ş Türkiye’deki merkez ofisini 1997 yılında İstanbul’da kurmuş ve tüketiciye “koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesiyle 107.962 m2 toplam satış alanı ve 1.800’ü aşan çalışanı ile hizmet vermektedir. real,- Hipermarketleri uluslararası olarak Almanya,  Polonya, Rusya, Romanya, Ukrayna da faaliyet göstermektedir. Türkiye’de ilk olarak 1998 yılında Ankara Bilkent mağazası ile faaliyete başlayan real,- Hipermarketleri bugün toplam 12 hipermarketi (İstanbul Kartal-Ümraniye-Fulya-Bayrampaşa-Merter-Beylikdüzü; Ankara Bilkent-Etlik; İzmit, Adana, Konya, Antalya) ile hizmet vermektedir.

 

 

Galeri
📆 07 Eylül 2012 Cuma 09:40   ·   💬 0 yorum   ·   ⎙ Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

ABS Kör Kalıp
Şeref Bey Döner

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR