MENÜ ☰
Volimax
Esentepe Avrupa Konutları
Kadıköy Gazetesi » Belediye, Flaş, Genel, Manşet, Toplum » Cemil Ekşi Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti!

Cemil Ekşi Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti!Bir süre önce tutuklanan ve 63 gün cezaevinde kaldıktan sonra ilk duruşmada tahliye edilen Orhanlı Belediye Başkanı ve CHP Tuzla Belediye Başkan Adayı Cemil Ekşi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

Ekşi, Kılıçdaroğlu’na “Kaldığım yerden devam edeceğim. Partimin hizmetindeyim. Görev bekliyorum” dedi. Kılıçdaroğlu yapılan görüşmede, belediye başkan adayları için önemli mesajlar verdi.

Yaklaşık bir saat süren görüşme sırasında, Cemil Ekşi, operasyonun neden yapıldığını ve hangi gerekçeyle tutuklandığını anlattı. Tahliye sürecine ilişkin bilgi de veren Ekşi, “Bu süre içinde partim hep yanımda oldu. Milletvekillerimiz ziyaretime geldi. Size de ilginiz için teşekkür ediyorum” dedi.

Cemil Ekşi’nin İstanbul’un Anadolu Yakası’nda yaptığı siyasi faaliyetleri yakından izlediğini belirten Kılıçdaroğlu ise, “Bölgedeki başarılı çalışmalarınızı biliyorum” dedi. Kılıçdaroğlu, görüşme sırasında “Tutuklanma sürecinin siyaseten geliştiğinin farkındayız” ifadesini kullandı.

BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINA MESAJ
2009 yılında Tuzla Belediye Başkanlığını 400 oy farkla kaybeden Cemil Ekşi ise Kılıçdaroğlu’na “Kaldığım yerden devam etmek istiyorum. Partimin emrindeyim ve görev bekliyorum” dedi. Yerel seçimlerde CHP’nin İstanbul’da başarılı olması için elinden gelen her türlü katkıyı sağlayacağını belirten Ekşi, “İstanbul’un tüm bölgelerinde örgütle birlikte çalışmalara devam edeceğim” ifadesini kullandı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ise yerel seçim üzerine gelişen sohbette, “Seçimde İstanbul’dan büyük başarı bekliyorum. Herkes 24 saat çalışacak. Belediye başkan adaylarını bazı yerlerde ön seçim, bazı yerlerde ise kamuoyu araştırmasıyla belirleyeceğiz. Hak edenler emeklerinin karşılığını mutlaka alacak” dedi. Kılıçdaroğlu görüşme sırasında Cemil Ekşi‘ye güvendiğini de söyledi. Ekşi, Kılıçdaroğlu’nun ardından, cezaevinde kaldığı süre içinde kendisini ziyaret eden genel başkan yardımcıları ile milletvekillerine de giderek teşekkür etti.

📆 11 Ağustos 2012 Cumartesi 14:01   ·   💬 1 yorum   ·   ⎙ Yazdır

“Cemil Ekşi Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti!” için bir cevap

  1. hakan dedi ki:

    Maltepenin Adayların’dan birisi H.Dursun Yaşaroğlu dur arkadaşlar..!! Anap esi ilçe Başkanımız 24.Dönem Chp Millet Vek Ad.Genel Merkez, örgüt,ve esnaf destekli bir kişi maltepeye yakışır; partimize tabanının hemşehrilerinin oyunu alırsa kazanırız yaklaşık yirmi bin oya hitap edebilen genç,aktif, dolu, dürüst bir arkdaş..!! Başarılar dilekleriyle;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ABS Kör Kalıp

KADIKÖY'DE HAVA

İSTANBUL

BLOG

YAZARLAR

RÖPORTAJLAR

ANKET

Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

BAĞLANTILAR